Doporučuju

11. december 2008 at 16:28 | ♥Asnazu♥ |  Moje kecy
Čawec lidi
Tak včera (středa 10.12.) jsem byla v kině na filmu STMÍVÁNÍ. Jestli se chystáte na něco jít do kina doporučuju tohle.Mno a můj názor bylo to moc pěkný. A o čem že to vlastně je?
17 -ti letá Bella se přestěhuje ze slunečného města Phenix (žila tu se svou matkou) do věčně deštivého Forksu(k otci). První den ve škole zahlédne, ve školní jídelně sourozence Cullenovy. Kamarádi ji povědí že se s nikým ve škole nekamarádí a že jsou celkově nějaký divný. Potom se při hodině biologie blíže seznámí s Edwardem Cullenem. Další den když Bella stojí na parkovišti u svého auta, dostane jiné auto smyk a řítí se na Bellu. To by pro ni znamenalo smrt. Najednou někdo skočí před Bellu a dodávku zastaví pouhým odtrčením ruky. Bella se podívá ne svého zachránce, je to Edward. Bella se zamilovala. Po nějakém čase si začne pomalu dávat dohromady kolik je jedna a jedna. Edward má nadpřirozenou sílu, rychlost, bledou a studenou kůži, mění barvu očí a za slunečného dne chybí ve škole. To všechno + nesmrtelnost dává dohromady jediné slovo UPÍR. Když Edwardovi prozradí že zná jeho tajemství a doufá že ji nezabije, ji Edward ujistí že ne, protože jeho rodina se živí pouze krví zvířat (jsou takoví upíří vegetariáni). Potom veme Bellu na vysoký kopec a ukáže ji jak vypadá ve slunečním světle. Jeho kůže je jako posetá diamanty. Potom ji vypráví jak se stal upírem. Zdá se že Edward také zamiloval. Rozhodl se že Bellu vezme k nim domů. Bella se seznámí se zbytkem Cullenovic rodiny. Později svůj vztah zveřejní i ve škole. Jednou Edward vezme Bellu na baseball, který s rodinou můžou hrát jenom za bouřky, protože rány, které vznikají velmi silným úderem do pálky by přitáhly spostu zvědavců. Nahle přijdou tři lidé. Vlastně to nejsou lidé ale upíři, tihle ale rozhodně vegetariáni nejsou. Bellin pach je přesvědčí že nejsou jen mezi upíry. A kdo bude jejich další obětí ? Bella. Cullenovy se snaží Bellu chránit ale James(jeden z nezvaných návštěvníků) ji vyláká do baletního studia a okouší se ji zabít. Edward sice zasáhne ale James už Bellu kousnul a má velmi málo času. V tom přichází zbytek Cullenovy rodiny, Jamese zabijí a Edward musí vyléčit Bellu. Musí jí z krve vysát upíří jed, který by ji jisto jistě zabil. Bella je zachráněná a probouzí se v nemocnici. Poděkuje Edwardovi za záchranu a potom spolu vyrazí na školní pels. Bellina máma se ji pokouší přesvědčit aby se vrátila zpátky do Phenixu ale Bella chce zůstat ve Forksu s Edwardem. Na školním plese se Edwarda snaží přesvědčit aby z ní také udělal upíra aby spolu mohly být navěky. On ale odmítl. Bella si však na svém v duchu trvá, takže to možná jednou Edward bude muset udělat.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nikki.Net Nikki.Net | 15. december 2008 at 20:29 | React

Hůůů to e určo supr filmík co? Já na něj nejdu ale stejně.... jo a sry že sem tu nebyla tak dlouho já byla na víkend v Plzni....

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
FANS