Vztahy mezi herci - Georgie

21. february 2009 at 20:34 | ♥Asnazu♥ |  Georgie
Perry Moore popisoval v oficiálním ilustrovaném průvodci filmem vztahy mezi herci. Poslední je Georgie

Anna: " Georgie je nejmladší ze tří sester, a tak jí nedělalo potíže hrát nejmladší sestru. Její filmová starší sestra v ní vyvolává poetické myšlenky: Krásný motýlí anděl, prohlásila když jsme jí povolili na odpověď jen pár slov. A pak dodala: Anna si vždycky udělá čas, když ji potřebujete."

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian New York Premiere - After Party - Anna Popplewell and Georgie Henley attend the The Chronicles of Narnia: Prince Caspian New York Premiere After Party at New York Public Library in New York on May 7,2008

více v cč
Will: "O Williamovi říká, že si spolu prostě hned sedli. Vzhlíží k němu jako ke staršímu bratrovi a on se o ni stará jako o mladší sestru."


Skandar: "A co Skandar? No, on není zas tak zlý. Jednou jsme spolu dělali scénu, kdy na mě měl být zlý - tu, kdy mě Edmund zradí po návratu z Narnie, kdy mi nikdo nevěří. Potom, za mnou při obědě přišel a začal mě objímat. Pak vyhmátne jednu za Skandarových nejlepších vlastnosrí - něco, co jí prý po dokončení filmu bude nejvíc chybět. On umí všechny neuvěřitelně snadno rezesmát."

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
FANS