Vztahy mezi herci - Will

13. february 2009 at 15:43 | ♥Asnazu♥ |  Will
Perry Moore popisoval v oficiálním ilustrovaném průvodci filmem vztahy mezi herci. Já začnu Willem takže

Anna: " William a Anna se spřátelili okamžitě. Spárovali jsme je při několika výběrových seminářích a od samého začátku jim to spolu klapalo. Nakonec jsme je dali dohromady a poslali je do vedlejší místnosti zkoušet některé scény, a Anna mi později řekla, že tam našli spoustu portrétů a pak prohrabali všechno, nač jen přišli, aby zjistili, jestli někde něco nenaznačuje, zda role dostanou. Ti dva se navzájem podporovali pocelou dobu natáčení. William přišel i úplně poslední natáčecí den Annu podpořit, ačkoli v té scéně nehrál, a Anna ho pozvala, aby u nich v londýně bydlel během prvních kostýmních zkoušek, poté co jsme jim sdělili, že role dostali."

Will and Anna at the Premiere in Slovenia Image Author: WilliamMoseley.it

více v cč

Georgie: "Georgie ho milovala jako mladší sestra, ještě jsme je skoro ani nestačili představit. Dělala si z něj hroznou legraci kvůli jeho obrovské přezce na pásku. (Jednu věc možná o Willovi nevíte: strašně rád prolézá bazary a vetešnictví.) Rozesmála ho tím a oba dva si okamžitě porozuměli. Pečoval o ni během konkurzů a seminářů ještě dřív, než role dostali, a ona k němu dodnes tíhne a očekává od něj, že se o ni postará."


Skandar: "A pak Skandar. Díky Bohu, že jsme našli Williama, který dokázal ocenit Skandarovy - říkejme tomu osobité kanadské žertíky. Někdo jiný by možná Skandara nacpal do popelnice, ale William od začátku jeho smysl pro humor miloval. A Skandar byl zase nadšený, že má spolupachatele, staršího bratra, před kterým se může předvádět. Ti dva se popichovali dnes a denně. "

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 lucka lucka | 13. february 2009 at 20:45 | React

ta první je moc hezká ,ale ta druhá je moccccc,ata třetí je taky heská.Ta druhá nej de odolat,když tam Georgie tam dáva Wilovi pusu a on směje,tak co?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
FANS