Anna mluví o maratonu

27. april 2009 at 9:46 | ♥Asnazu♥ |  Anna

Jak už jsem vám říkala Anna včera běžela maraton za charitu pro bezdomovce. No ze všeho nejdřív vám oznámím že naše Anna doběhla do cíle v pořádku (že cestou neumřela, stejně jako bych po dvou kilometrech umřela já =D). No a teď by vás možná zajímalo v jakém čase doběhla. Osobně si myslím že doběhla ve výborném čase a to v čase 6 hodin 15 minut a 48 vteřin!!!! A teď už zbývá jen vyjádření jí samotné:

" Pořád jsem si nebyla jistá až do dnešního rána, jestli se mám postavit na start, protože poslední týden jsem byla na antibiotikách kvůli infekci na hrudníku a stále mě bolelo zranení na noze. I přes to jsem to udělala- zabralo mi to 6 hodin,15 minut a 48 vteřin, ale dostala jsem se tam! Děkuju moc všem za vaši neuvěřitelnou podporu a štědré příspěvky. Vaše sponzorství má obrovský význam pro lidi, kteří ho potřebují, a dneska mě udržovalo ,,v chodu". Opravdu, opravdu to oceňuji..."
Děkuju, děkuju, děkuju x x x xx

Takže já ji moc gratuluju k takovému výkonu a přináším sebou ještě tabulku do které se zapisovalo, za jakou dobu uběhla jednotlivé úseky...

free image host
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
FANS