June 2010

Jedny dveře se zavřou, jiné se otevřou...

30. june 2010 at 10:15 | ♥Asnazu♥ |  Moje kecy

Dnes ráno jsem si řekla, že nebudu brečet, ale když vám všichni učitelé co jste je měli rádi podávají ruce a přejí všechno nej do života a za zády vám brečí skupinka holek jaksi to nejde. Takže jsem i já dala na okamžik průchod emocím :) Dneska to všechno najednou skončilo, bylo to očekávané, ale přesto i náhlé. Na tenhle den jsem se těšila už od začátku devítky a teď je tu a já nevím co říct. Devět let jsem šla po cestě a v mysli měla jediný cíl - dodělat devítku a dostat se na střední - a dneska ta cesta skončila a přede mnou je opět neznámo, je to jako bych se vrátila o devět let zpět a znovu šla do první třídy. Když si vzpomenu jak jsme byli všichni roztomilí, hodní a maličkatí prcci a teď po devíti letech tu místo nich stojí parta drzejch puberťáků. Dneska jsem si pořádně uvědomila jakou váhu má slovo nikdy. Už nikdy nebudu chodit na naší základku jako žák, už mě nebudou učit ti skvělí učitelé, a nebudu ve třídě s těma lidma, kteří se semnou moc nebavili. Vždycky jsem stála spíš na okraji kolektivu a jen přihlížela, ale protože jsem typ co nemusí být ve středu dění, ale stačí mu z povzdálí pozorovat, byla jsem tam, hlavně teď na konci devítky, i ráda. Jak říkali učitelé, čas smaže ty špatné vzpomínky, ale ty dobré nechá a ještě je upraví k lepšímu. A doufám, že se tak i stane. Vím, že se mi nikdy nemůže povíst zapomenout na Martina, který mě nenáviděl a já pořád nevím proč, ani na Lenku, která pomlouvala každého a pořád, ani na Aničku, která ke mě bůhvíproč chovala zášť. Ale doufám, že zapomenu na všechno hnusné co mi řekli nebo udělali. Špatně se mi loučilo už jen se samotnou budovou natož s učitely, ale jednou to přijít muselo a bylo to tady - poslední zvonění, poslední prásknutí dveří, poslední pozdravy, poslední pohled na naši pavilonovou základku a hurá na prázdniny. V září načneme novou kapitolu našeho života s názvem Střední škola a snad bude lepší než ta předchozí :) No jak vidíte nostalgie si našla i mě :) a jak jednou prohlásil Damon: "Nostalgie je mrcha." :D
Přeju krásné prázdniny, hodně sluníčka, zábavy...atd. Vždyť to znáte :)

Keck’s Exclusives: Vampire Diaries’ New Baddie

29. june 2010 at 12:51 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers
© letopisy-narnie7 © Asnazu
Nikdy jsme se přesně nedozvěděli co byl starosta Lockwood (Robert Praglo) zač, (byl upír? vlkodlak? nebo jiné kouřové monstrum?) předtím než ztratil život  v hořící budově ve finálovém díle The Vampire Diaries.  Ale můžeme to díky novému přírůstku v čele Rady Mystic Falls zjistit.

"Naší velkou novinkou je Mason Lockwood, mnohem mladší a zábavnější bratr mrtvého starosty, který byl odstřižen od rodiny," říká vykonná producentka Julie Plec. "Jeho návrat zavadí o mnoho otázek ohledně toho, co je tak zvláštního a děsivého na rodině Lockwoodových."

"When I Was 17" with Sara Canning

27. june 2010 at 13:05 | ♥Asnazu♥ |  Sara Canning
sara canning
Kde jse vyrůstala?
SC:Své děstsví jsem trávila v Newfoundlandu a středoškolská a vysokoškolská léta jsem trávila v Albertě v Kanadě.
Byla jste dobrý student? Bavila Vás škola?
SC:Byla jsem opravdu dobrý student. Byla jsem hloupá a ctižádostivá. Zapojila jsem se do každé velké divadelní produkce v naší škole.
Když jste chodila do školy, co byl tou dobou nejhorší módní trend?
SC:Pamatuji si, když se nosily do školy pyžama. To bylo vážně divný.
Měla jste nějakou hlášku na Vaší středoškolské ročence? Pokud ano, co to bylo?
SC:Měla jsem. Byla z písničky Sama Robertsna. Myslím, že to bylo " Zůstaňte věrni svým přátelům, kteří vás na konec zachrání".
Jaká byla ta nejbláznivější věc jakou jste kdy udělala aby si Vás všiml nějaký kluk?
SC:Neměla jsem moc těhle bláznivých momentů, ale když jsem poprvé políbila svého ex bylo to divný, protože jsem nikdy neudělala první krok.
Jaká byla Vaše zaměstnání během školy?
SC:Moje první práce zahrnovala obsluhování lyžařského vleku, bylo mi tehdy 16. Potom jsem pracovala v zahradním centru, kde jsem to milovala. Pracovala jsem tam dva a půl roku.

1x6 'Lost Girls' Stills

25. june 2010 at 21:34 | ♥Asnazu♥
Stills ze šestého dílu s názvem Lost Girls...naprosto úžasný díl, miluju flashbaky :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 1/ Stills/ 1.06 Lost Girls

1x15 'Few Good Men' screencaps

24. june 2010 at 19:15 | ♥Asnazu♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

1x6 'Lost Girls' Trailer

23. june 2010 at 13:35 | ♥Asnazu♥

Dočetla jsem 1.díl VD!

20. june 2010 at 16:26 | ♥Asnazu♥ |  Moje kecy
VD
Tak právě jsem dočetla první díl Vampire Diaries a musím se vám s něčím svěřit :D. S čím to najdete v celém článku :D 

Hot or Not 0.2

20. june 2010 at 12:24 | ♥Asnazu♥
Takže máme tu další Hot or Not xD V minué anketě jste jednoznačně rozhodli, že fotka s Ianem a Ninou v okně je hot...

Hot100 % (0 Hlasy)100 %8 Hlasy
Not0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy

a tady je další fotka o které můžete hlasovat...

1x5 'You're Undead To Me' Trailer

19. june 2010 at 18:47 | ♥Asnazu♥


Trailer!

17. june 2010 at 13:01 | ♥Asnazu♥ |  Info o VODT
Díky narniawebu.com vám sem dávám trailer k Jitřnímu Poutníkovi. Jsem jím opravdu nadšená, nikdy jsem tuhle knihu jako toakovou ráda neměla, ale myslím, že díky filmu začnu :D Je opravdu nádherný a v celém článku bude za chvíli i překlad...


Trailer zveřejněn už 17.6.!

16. june 2010 at 22:27 | ♥Asnazu♥ |  Info o VODT
Tak lidičky, právě jsem zjistila, že zítra, 17.6.2010 by měl být zveřejněn trailer k Jitřnímu Poutníkovi. Nevím nakolik na tu informaci můžeme dát a jak je oficiální, ale pokud je tak jsem úplně happy. Takže pokud zítra ten trailer najdu tak ho tu budete mít ani se nenadějete :D


Jeremy&Anna/No One's Gonna Love You (by me)

16. june 2010 at 21:25 | ♥Asnazu♥ |  Jeremy-Anna
Vytvořila jsem video s Annou a Jeremym a tak vám ho sem dávám :D prosím abyste mi ho okomentovali :D a proč zrovna s nimi? mám je jako pár ale i jako postavy samotné oba moc ráda a dost mě vzalo, že Annu zabili a tak nějak jsem nepochopila, ale zárověň i pochopila to co se Jeremy rozhodl udělat, no a tak jsem prostě z hecu udělala video :D


Doufám, že se bude líbit :D

P.S.: To co vám teď řeknu vám nemůžu neříct :D Založila jsem si účet na Twitteru no a pak jsem tam začala projíždět nějaké twitterové stránky VD herců no a narazila jsem na Iana. To co měl napsané v bio mě tak rozesmálo, že vám to sem nemůžu nedát :D Má tam napsáno : "Mrtvý chlap ve Ztracených teď nemrtvý ve Vampire Diaries. Stále šťastné uvažování člověka s existenčním dilemem..."

Elena met Katherine

14. june 2010 at 16:27 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Zase jsem se o víkendu na chatě nudila a napadl mě námět na povídku, tak jsem si sedla k počítači a začala psát, a vyšlo z toho tohle :D snad se vám to bude líbit, a protože jsem teď neměla co dělat tak jsem k tomu udělala i banner? wall? já nevím co to je :D prostě ten obrázek :D tak pěkné čtení (doufám, že bude)...

elena met katherine

Ramáduova dcera má jméno!

12. june 2010 at 19:36 | ♥Asnazu♥ |  Info o VODT
liliandil
Možná jste si stejně jako já nikdy nevšimli, že Ramadúova dcera nemá jméno...Lewis nám ho jaksi zapoměl sdělit, a tak se tvůrci filmu rozhodli jí nějaké jméno dát. Vymysleli pro ni jméno Lilliandil. Podle mě je to jméno krásné a k té tajemné dívce, která je napůl hvězda se dokonale hodí. Jméno je ještě o to krásnější, když se zrodilo v hlavě jediného člověka, který má naprosté právo něco do Lewisových knih domýšlet - jeho nevlastního syna Douglase Greshama. 

za info děkuju Black

Photoshoot 0.4

12. june 2010 at 18:29 | ♥Asnazu♥ |  G/Photoshooty
Nový shoot Georgie, vypadá na něm naprosto nádherně...vážně jí to moc sluší...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Damon&Elena // Beautiful

10. june 2010 at 18:39 | ♥Asnazu♥ |  Damon-Elena
Nádherné video s Damonem a Elenou...


2010 Young Hollywood Awards Portraits & Photoshoot

10. june 2010 at 13:46 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Photoshoots
© letopisy-narnie7 © Asnazu
Ty výrazy co tam mají :D Z těch nemůžu :D Tady na té druhé fotce se mi hrozně líbí jak se tam tváří Matt a Zach :D

free image host free image host


2010 World Music Awards new photos

10. june 2010 at 13:25 | ♥Asnazu♥ |  W/Akce
Nové fotky Willa z akce 2010 World Music Awards...
© letopisy-narnie7 © Asnazu
free image host free image host free image host free image host free image host


FANS