May 2011

The A|X Armani Exchange and 944 Magazine NEON CARNIVAL

30. may 2011 at 19:48 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Appearances & Events
Ian a Nina se objevili na Armani Exchange, konané 16.dubna 2011...Ian vypadal skvěle jako vždy a Nina, no řekněme, že se úplně netrefila do mého vkusu...připomíná mi hippies :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Appereances & Events/ 2011/ The A|X Armani Exchange and 944 Magazine NEON CARNIVAL

Armani Exchange Brunch

30. may 2011 at 19:43 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Appearances & Events
Akce nazvaná Armani Exchange Brunch, se konala 16.dubna 2011 a objevili se na ní Ian a Nina...Ianovi to moc slušelo a Nina vypadala nádherně...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Appereances & Events/ 2011/ Armani Exchange Brunch

BTS >> 1.10 The Turning Point

28. may 2011 at 19:37 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 1/ Behind the scenes
Fotky z natáčení desátého dílu...ta třetí je taková umělecká :D více najdete v galerce...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 1/ Behind the scenes/ 1.10 The Turning Point

BTS >> 1.09 History Repeating

28. may 2011 at 19:34 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 1/ Behind the scenes
Dvě krásné fotky z natáčení devátého dílu :)

imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 1/ Behind the scenes/ 1.09 History Repeating


Behind the scenes with Nina Dobrev

28. may 2011 at 18:14 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 2/ Behind the scenes
Videa o natáčení osmnácté epizody, provází jimi Nina Dobrev a částěčně je natáčí Candice Accola...obě videa jsou úžasná, hodně jsem se zasmála, hlavně v tom prvním, když natáčí Katerinu a Iana :D a v druhém nám představí "pana Smolderholdra" :D a utoho třetího si počkejte na konec, já z toho nemohla :D


1x14 'Fool Me Once' Trailer

28. may 2011 at 12:29 | ♥Asnazu♥

Ian Somerhalder

25. may 2011 at 17:02 | ♥Asnazu♥ |  Ian Somerhalder
Ian Joseph Somerhalder se narodil 8.prosince 1978 v Covingtonu v Lousianě. Jeho otec Robert je stavební podnikatel a je anglicko-francouzského původu, jeho matka Edna má kořeny v Irsku. Jeho rodiče se v jeho třinácti letech rozvedli a od té doby žil jen s matkou. Příjmení Somerhalder získal od svého adoptivního pradědečka. Jeho biologický pradědeček byl zámožný anglický velkostatkář a přivedl do jiného stavu jednu ze svých milenek. Zaplatil přistěhovaleckému pracovníkovi za to, že si tuto ženu vezme a její dítě pojmenuje Somerhalder.
Již v deseti letech se stal modelem a procestoval celý svět. Předváděl tyto značky: Calvin Klein, American Eagle Outfitters, Dolce & Gabbana, Versace, Guess.
Jeho první velká role byla ve filmu Pravidla vášně. Poté následovala role v seriálu Lost, kde si zahrála Boona Carlyleho a pár menších rolích v seriálech jako Kriminálka Miami, Kriminálka Las Vegas, Zákon a pořádek, Znovu na světě. Taky si střihnul hlavní roli ve filmu Ztracené město (Lost City Raiders). Momentálně se objevuje v hlavní roli v seriálu The Vampire Diaries, kde hraje upíra Damona Salvatora, který se zamiloval do dívky svého bratra, která je věrnou kopií dívky, kterou oba milovali před 145 lety.

Banners >> 2.21 Sun Also Rises (2)

24. may 2011 at 18:21 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Graphic
Vytvořila jsem ještě dva bannery k předposlednímu dílu s názvem Sun Also Rises, tyhle jsou s Caroline a Tylerem, sice jsem pořád pro Matta a Caroline, ale tahle scéna byla dokonalá...


CW Upfront 2011 - Interviews

23. may 2011 at 20:20 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Interviews and Videos
Videa z nedávno konaného CW Upfront 2011...omlouvám, že to první je ve špatně kvalitě...fotky dodám později :)


National Movie Awards 2011

20. may 2011 at 16:01 | ♥Asnazu♥ |  Společné akce
Anna a Georgie se objevili na předávání cen National Movie Awards...oběma to moc slušelo, hlavně Anně :)
11.květen 2011, Wmbley Arena, Londýn, Anglie, Velká Británie

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Narnia Cast/ Appereances & Events/ 2011/ National Movie Awards

Nick's Kid's Choice Awards UK 2008

20. may 2011 at 15:56 | ♥Asnazu♥ |  Společné akce
Anna má krásný šaty, Gee je nádherně sladěná a Willovi to taky moc sluší a ty jejich ksichty :D...
13.září 2008, ExCel, Londýn, Anglie, Velká Británie...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Narnia Cast/ Appereances & Events/ 2008/ Nick's Kid's Choise Awards UK

Season 3 Synopsis

19. may 2011 at 20:20 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers
Byl uveřejmněn velmi hrubý obsah třetí série...vlastně jsme se z něj ani nic nového nedozvěděli...
Třetí série otevírá dveře k tomu, abychom se naučili více o Klausovi a rodině Původních a jeho motivy, proč chce Stefana na své straně jsou konečně odhaleny. Jak se Stefan potápí více do své temné stránky, Damon a Elena bojují s vinou jejich roztoucího vztahu, přesto pracují společně aby přivedli Stefana zpět od okraje propasti. Duchové Jeremyho minulosti mají mocné poselství, při kterém se k němu snaží dostat a to ještě nemluvíme o dopadu, který to bude mít na jeho vztah s Bonnie. Zatímco se Caroline a Tyler sbližují, vypukne válka mezi jejich rodinami, respektive jejich matkami.

Questions & Answers about Third Season

18. may 2011 at 16:57 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers

Po posledním díle se objevila spousta rozhovorů a tady je "výcuc" otázek které byly nejzajímavější...
Legenda o které se už tolikrát mluvilo - první Petrová, která svou krví zpečetila Klausovu kletbu před tisícem let. Během poslední flashbackové epizody s Klausem a Elijahem, Elijah řekl, že mu Katerina někoho připomíná.
"Jednoho dne ji určitě poznáme, ale žádné sliby. Na to, aby jsme o tom mluvili je ještě příliš brzo."
Zdá se, že příběh Elijaha a Klause ještě neskončil.
"Všechno, co vám můžu říct je to, co už jsem vám řekla. Tyto dvě postavy jsou výjmečné. Příběh "Původních" je pravděpodobně delší než Bible a nemůžu se dočkat až se do něj pustíme. Pravidla a všechny ty věci kolem křížence, zatím jsme je na začátku."
Vezme na sebe Alaric více rodičovské zodpovědnosti vůči Eleně a Jeremymu?
"Myslím, že to co jsme chtěli říct na konci je, že jsme dali do pohybu novou dynamiku a tou je rodinná dynamika mezi Alaricem, Jeremym a Elenou."
Teď, když už je šerifka Forbesová zamotaná do věcí kolem své upíří dcery Caroline, co to znamená pro Caroline, Tylera a další členy herecké obsazení?
"Seriál "normální rodinka" se vrací v plný míře. Pravděpodobně se hlouběji podíváme na Tylerovo přátelství a jeho romantický rozkvět s Caroline a její případný zájem o něj. Také je tu možný konflikt mezi starostkou a šerifkou, který se může stát až se starostka dozví úplnou pravdu. Dlouho chtěli svoje děti chránit a je tu možnost, že budou chtít svoje děti chránit před sebou navzájem."
Otázkou ale zůstává, co čeká Stefana?
"Propadl svojí závislosti a obětoval věci, které velmi potřeboval, protože byly jeho silou, svobodnou vůlí a poháněli ho zvládnout tenhle problém, který měl. Je tu zmírnění a také trvalé zneužívání. Myslím, že jsme sledovali začátek Stefanova pádu do propasti. Jsme napjatí, co se dále se Stefanem stane, jaký vliv na něj bude mít Klaus a kudy vede cesta ven, jestli nějaká je."

New Poster with Damon and Elena

17. may 2011 at 17:20 | ♥Asnazu♥ |  VD/Posters
Plakát k poslednímu dílu druhé série...Nápis znamená Nadešel čas pro odpuštění?

imagebam.com

2x19 'Klaus' Webclips

17. may 2011 at 16:21 | ♥Asnazu♥
Jelikož k devatenáctému dílu s názvem Klaus, nebyly uvolněny žádné oficiální webclipy, vybrala jsem dvě krátké ukázky z dílu a přeložila jsem je...


Banners >> 2.21 Sun Also Rises

17. may 2011 at 15:07 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Graphic
Vytvořila jsem tři bannery z dílu Sun Also Rises, nesmutnějšího dílu téhle série a možná i ze všech dílů VD...snad se budou líbit...

London is beautiful city

16. may 2011 at 18:50 | ♥Asnazu♥ |  Moje kecy

Tak jsem zpátky :)
V Londýně bylo nádherně, vůbec se mi nechtělo vracet. Prošli jsme všechny památky, co jsme měli na programu a vůbec nepršelo. Londýn je stašně krásné a živé město. Na ulicích byla sice spousta lidí, zvlášť v okolí hlavních památek, ale na to, že tam žije osm miliónů lidí, tam bylo docela prázdno.
Jak asi víte v Británii se jezdí vlevo, proto mi to občas přišlo zmatené, i přechody mají jiné, ne tu naši klasickou zebru. Ale i když byla někde zácpa, všechno šlo naprosto plynule. Nikde nebylo vidět nervózní bubnování prsty do volantu, rozčilené troubení, nebo křičení z okýnka na cyklisty. Převážnou část aut tvořily dvoupatrové autobusy a věšinou černé taxíky, a když se tam občas objevilo nějaké normální auto, byl to většinou sporťák.
Londýňani jsou strašně pohodoví, jen tak se na vás na ulici usmějí, když vidí, že nerozumíte, snaží se vám pomoct. "Excuse me.", "Sorry.", "Please" a "Thank you." jsou jejich nepoužívanější slova. Mají tam vážně čisto, takže tam bylo naprosto běžně vidět posedávat je na obrubnících, zídkách, schodech, náměstích a v parcích na trávě. Bylo vážně příjemné, splynout s nimi, v některém z mnohých stánků si koupit hranolky, nebo nějakou jinou dobrotu, sednout si na zídku a jen sledovat ten šum a pohyb. Bavit se sledováním turistů a Londýňanů, kteří jdou z práce nebo ze školy a párů držících se za ruce. Bavit se určováním jazyků, které dolehly k tvým uším, protože to nebyla vždy jen angličtina. Londýn je vážně multikulturní, vidět tam můžete muslimy, indy, japonce, vietnamce, černochy, snad jsem zahlédla i pár židů. Neexistuje nikdo, kdo by byl typický Londýňaň, protože tu nepoznáte rozdíl mezi místním a turistou, ale všichni mají společnou svou trpělivost, smysl pro pořádek a úctu k monarchii a královně.
Architektura Londýna mě ohromila, všechny své památky si skvěle udržují a i když administrativní část Londýna je skleněná není vidět, že by se nějak moc třískala se starými viktoriánskými domy. Ze starých továren na jižním břehu udělali muzea, galerie a normální byty. Řadové domky jsou všechny postavené na stejném principu, a přitom je každý originální, mají jiná zábradlí na balkonech, trošku jinou barvu cihel nebo vykýře.
Takže jednoduše, bylo tam vážně nádherně a kdyby jste někdy měli možnost podívat, určitě neváhejte.
P.S: A ještě jedna kuriozitka. Chlapi tam běžně chodí po práci "na jedno". No a když je plná hospoda, tak stojí s tím půlitrem před hospodou a kecají. Nedělám si srandu, prostě stojí v hlučcích před hospodama s půlitrem v ruce a povídají si. Je to vtipný vidět jak chlapi v sakách s půlitrem a ženský v kostýmkách se skleničkou vína postávají před hospodou. Říkali jsme, že u nás by takhle venku nepostávali, by radši vyhodili hospodskýho, jen aby si měli kam sednout :D

BTS >> 2.20 The Last Day

16. may 2011 at 18:11 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 2/ Behind the scenes
Fotka z natáčení dvacátého dílu...Stefan s Elenou nad vodopády :)

imagebam.com

Gallery Link: Season 2/ Behind the scenes/ 2.20 The Last Day

2x22 'As I Lay Dying' Webclips

16. may 2011 at 16:40 | ♥Asnazu♥

I'm leaving Czech Republic for...London

9. may 2011 at 21:23 | ♥Asnazu♥ |  Moje kecy


Jo je to tak. Zítra odjíždím na Moravu za babičkou a ve středu odjíždíme autobusem do Velké Británie. Bereme to courákem přes Německo a Francii a trajektem z francouzského Callais do anglického Doveru a od tamtud rovnou do Londýna. Tam strávíme tři dny a pak se budem zase vracet.
Už se strašně těším, těším se už od té doby, co mi babička řekla, že mě tam vezme ale posledních pár dní ještě víc :) Už mám sbaleno, foťák prázdnej, baterky nabitý, tak můžu jet :D
Domů se vrátím v pondělí a do té doby tu nic nebude...potom všechno doplním a dám sem třeba i fotky z Londýna, když budete chtít :)
Tak se tu mějte krásně a já jedu zjistit jak vůbec neumím anglicky :D
FANS