Questions & Answers about Third Season

18. may 2011 at 16:57 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers

Po posledním díle se objevila spousta rozhovorů a tady je "výcuc" otázek které byly nejzajímavější...
Legenda o které se už tolikrát mluvilo - první Petrová, která svou krví zpečetila Klausovu kletbu před tisícem let. Během poslední flashbackové epizody s Klausem a Elijahem, Elijah řekl, že mu Katerina někoho připomíná.
"Jednoho dne ji určitě poznáme, ale žádné sliby. Na to, aby jsme o tom mluvili je ještě příliš brzo."
Zdá se, že příběh Elijaha a Klause ještě neskončil.
"Všechno, co vám můžu říct je to, co už jsem vám řekla. Tyto dvě postavy jsou výjmečné. Příběh "Původních" je pravděpodobně delší než Bible a nemůžu se dočkat až se do něj pustíme. Pravidla a všechny ty věci kolem křížence, zatím jsme je na začátku."
Vezme na sebe Alaric více rodičovské zodpovědnosti vůči Eleně a Jeremymu?
"Myslím, že to co jsme chtěli říct na konci je, že jsme dali do pohybu novou dynamiku a tou je rodinná dynamika mezi Alaricem, Jeremym a Elenou."
Teď, když už je šerifka Forbesová zamotaná do věcí kolem své upíří dcery Caroline, co to znamená pro Caroline, Tylera a další členy herecké obsazení?
"Seriál "normální rodinka" se vrací v plný míře. Pravděpodobně se hlouběji podíváme na Tylerovo přátelství a jeho romantický rozkvět s Caroline a její případný zájem o něj. Také je tu možný konflikt mezi starostkou a šerifkou, který se může stát až se starostka dozví úplnou pravdu. Dlouho chtěli svoje děti chránit a je tu možnost, že budou chtít svoje děti chránit před sebou navzájem."
Otázkou ale zůstává, co čeká Stefana?
"Propadl svojí závislosti a obětoval věci, které velmi potřeboval, protože byly jeho silou, svobodnou vůlí a poháněli ho zvládnout tenhle problém, který měl. Je tu zmírnění a také trvalé zneužívání. Myslím, že jsme sledovali začátek Stefanova pádu do propasti. Jsme napjatí, co se dále se Stefanem stane, jaký vliv na něj bude mít Klaus a kudy vede cesta ven, jestli nějaká je."

Návrat Vicki a Anny. Jak a kdy padlo rozhodnutí o jejich návratu?
"Je to něco, co jsme plánovali velmi, velmi dlouhou dobu - vlastně od začátku této série - a bylo to založeno na dvou věcech: Kayla byla na začátku velmi důležitou součástí rodiny ve Vampire Diaries a hrozně jsme ji postrádali a Malese měla loni jako Anna obrovský vliv. Její smrt byla důležitá pro Jeremyho postavu, ale nebyli jsme z toho nadšení. Takže jsme začali přemýšlet o tom jak by jsme mohli přivést zpátky lidi, které milujeme a jak můžeme publiku dát dar vidět je znovu. A tak se našla spousta nápadů a brzy jsme našli, to které se nám líbilo nejvíc. Jsme z toho opravdu nadšení."
Co se bude dále dít s Bonnie a Jeremym?
"Jak bylo Bonnie řečeno, když se snažila použít druh magie, který je v rozporu s přírodou, ponese si to svoje následky. Myslím, že jsme je trochu naznačili. Pro ni tito nepředstavitelné následky za to stály. Teď, kdž se nějakým způsobem v Jeremyho světě potulují Anna s Vicki, kromě nadpřirozených následků se tam objeví i následky romantické. Vytváříme romantický trojúhleník v další rovině. Není pochyb o tom, že tento příběh naznačuje divákům, že do seriálu chceme zařadit úplně nový prvek."


Začíná nová kapitola ohledně Damona a Eleny, že?
"V tom momentě Damon potřeboval Elenino odpuštění a její lásku a ona mu je potřebovala dát. Pro ni to bylo velmi upřímné. V tu chvíli se toho hodně stalo a během třetí série budeme zkoumat, co to pro ní znamená, co to znamená pro Damona a samozřejmě, co to znamená pro vztah Damon-Stefan-Elena."
Během celé série Damon procházel, jak sám řekl, existenční krizí a jen trošku se osvobodil od tohoto problému.
"Zápasil se svojí lidskostí...trpí, protože je to všechno pro něho nové. Utíkal před tím už hodně dlouho, dá se říct, že je to pro něj jako nová kůže. Ne vždycky si s tím bude umět poradit, změní se a bude mít výčitky svědomí. Změní se k lepšímu a někdy nebude vědět, co má se sebou dělat. Je na cestě a cesta od zloducha k hrdinovi je velmi hrbolatá. Ne vždy to je procházka růžovou zahradou."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 19. may 2011 at 18:52 | React

Tenhle článek mi stále nešel komentovat ;-) Je to super rozhovor, já už sice VD nesleduju, takže nevím jestli ten pocit jen mám, prootže se na to nedívám, a nebo jestli to je vážně moc překombinované 8-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
FANS