June 2011

Holidays :)

30. june 2011 at 22:05 | ♥Asnazu♥ |  Moje kecy
Tak začaly prázdniny a já budu více méně celé dva měsíce v trapu...když budu moc, tak se tu stavím. Třeba když budu na chatě a táta mi pujčí internet tak určitě...Ale od 16. do 23.7. tu nebudu určitě, jedu na tábor. První týden v srpnu by jsme měli mít puťák, druhý a třetí týdne v serpnu trávím u babičky a otce a čtvrtý budu věnovat vandu s přáteli, takže mám v celku napilno :D Něco zkusím přednastavit a když budu moct něco zveřejnit. Budu psát povídku (už je tu první kapitola) ale hlavně budu relaxovat. Doufám, že vy taky. Přeju hezké prázdniny, plné krásných zážitků, odpočinku a sluníčka :)

1.kapitola - Vyprávěj...

29. june 2011 at 14:42 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Tak přidávám první kapitolu nové povídky - Memories will stay :) doufám, že se bude líbit :D


Na chvíli jsem se vypařil z toho mumraje, který vládl v obyvatelnějších prostorách domu a začal prozkoumávat patra, kde jsem ještě nebyl. Až úplně nahoře, na posledním odpočívadle, jsem uviděl na dveřích tabulku s nápisem "Sirius". Drze jsem otevřel dveře a nakoukl do kmotrova pokoje. Byla to vcelku prostorná místnost, která působila dojmem někdejší velkoleposti, stejně jako celý dům. Jen Sirius se rozhodl dát najevo svou odlišnost od zbytku rodiny, tmavozelené tapety a závěsy kolem velké postele, na které jediné bylo znát, že tu někdo žije, přebarvil do tmavoruda. Rudé a zlaté záštity s nebelvírským lvem zdobily stěny, spolu s vybledlými plakáty motorek. Na stole se povalovalo pár pergamenů, zlámaných brků a lahvička dávno vyschlého inkoustu a v rohu ležela ladem kupa starých učebnic. Naproti posteli visela na stěně zarámovaná fotografie čtyř bradavických studentů, kteří se od srdce smáli nějakému dávno zapomenutému vtipu. Pohledný, černovlasý Sirius s potutelným úsměvěm držel kolem ramen brýlatého nebelvírského chytače, který se zplna hrdla smál. Po Jamesově pravici stál štastně se usmívající Remus, a po Siriusově levici z fotografie mával malý Peter Petigrew. Díval jsem se na tu fotografii, hlavně na svého otce a jeho nejlepšího přítele a věděl jsem, že tehdy byli šťastní, tehdy ještě nevěděli, co přijde.

Mama, I'm Coming Home

28. june 2011 at 19:48 | ♥Asnazu♥ |  Moje kecy


imagebam.com


imagebam.com


imagebam.com
(K nadpisu - jedna z písniček, kterou jsme zpívali :D od Ozzyho Osbourna)
Tak už jsem doma :) Bylo to tam fajn, škoda, že jsme jeli na tak krátkou dobu, ale bylo to fajn. Vyšlo nám úplně úžasné počasí. Cestou tam jsme šli takovu fajn zkratkou - přímo dolů lesem a pak skrz kopřivy, kde se to z těch svahů klouzalo a občas někdo sletěl :) a pak jsme dělali rojnici a hledali ragbyovej míč jednoho kamaráda - prostě sranda. Pak jsme dorazili do kempu a vpadli do chatek, tam jsme se okamžitě převlíkli do kraťas a celou dobu je víceméně nesundali :D Hráli jsme fotbal (já teda ne, páč to neumim, ale byla sranda je sledovat, páč jich hrálo asi dvacet a nikdo nevěděl s kým hraje :D), koupali se, hráli kriket (vážně super hra - vypadá tak snobsky, ale je to strašná sranda, moc jsme se u ní pobavili :D), váleli se na trávě po dekách a poslouchali kámošovy písničky, který z jejich chatky řvaly na plný pecky (bral s sebou bedínky - blázen :D). Večer jsme dělali noční hru a stezku odvahy pro malý, taky vcelku prča. Seděli jsme v lese ve třech a docela nás ještě bolí v krku z toho šeptání (jestli víte, co myslím - takový to štrašidelný šeptání, spíš chrčení). Naše chatka pak měla ještě bojovku krát dvě, když se kamarádce udělalo špatně a poněkud se neudržela a museli jsme se stěhovat do jiný chatky - fajn takhle v jednu v noci ne? :D nakonec jsme, ale stejně spali nejdýl, jsou jedinci, kteří spali jen dvě hodiny. Dneska jsme hráli Aktivity - je to fajn, když máte předvádět narkózu, horečku nebo hřeb dopoledne: zpěv na kůru :D Kamarád hrál na kytaru a zpívali jsme, pak jsme vyrazili na vlak a to byl taky zážitek ještě na dlouhou dobu. Řekli by jste, že do jednoho motoráku (jeden vagón, kde je 55 míst k sezení) nacpou čtyři třídy? Já teda ne, ale dneska jsem to viděla, ještě, že jsem seděla (teda nevím jaký názor měl na tu cestu kamarád, když jsem mu seděla na klíně, ale asi to šlo, když si nestěžoval :D). A v dalším vlaku jsme stáli v tom prostoru, kde se nastupuje. Když kamarád vytáhl kytaru, že si ještě zazpíváme, museli z nás mít ostatní asi radost :D ale nám to bylo vcelku fuk :) dokonce se tam i jeden kluk ptal, jestli by nezahrál něco od Rolling Stones :D Páni nějak jsem se rozepsala :D
za avatary děkuju vd-online.blog.cz

School trip...Bye :)

26. june 2011 at 20:42 | ♥Asnazu♥ |  Moje kecy
Zdravím všechny :)
Jak se těšíte na prázdniny? Já vcelku i jo, ale bude mi chybět škola :D Zítra odjíždím se třídou na výlet a vracím se v úterý odpoledne, takže do té doby tu bude mrtvo :) Ale ony stejně žádné novinky nejsou, takže to nebude taková hrůza :) Tak mě napadá, začala jsem psát novou povídku, chtěli by jste ji tu? Dám sem nějaké info a byla bych ráda, kdybyste se k tomu za tu dobu, co tu nebudu nějak vyjádřili :)
Název: Memories will stay
Období: doba Pobertů a taky Harryho doba
Postavy: Sirius Black, James Potter, Lily Evans, Remus Lupin, Peter Petigrew, Isabella Scarrperová (AUTP), Harry Potter, učitelé a ostatní studenti v Bradavicích
Děj: Většina z nás zná příběh Pobertů, ale co když je tu ještě něco co nevíte? Každý alespoň jednou slyšel o šarmantním Siriusovi, neodbytném chytači Jamesovi, přátelském Remusovi, který má menší chlupatý problém, zrádci Petrovi a laskavé Lily. Ale kdo z vás slyšel o Belle? Nechte si stejně jako Harry Siriusem vyprávět o jeho mládí a poznejte jejich dobrodružství plná zábavy, přátelství, lásky ale i bolesti a smutku.

Nina & Ian // Smile

26. june 2011 at 11:30 | ♥Asnazu♥ |  Nina & Ian
Naprosto úžasné a nádherné video s Ninou a Ianem...ta písnička je naprosto úžasná a oni samozřejmě taky :D...


Damon & Elena // Who will love you?

26. june 2011 at 11:10 | ♥Asnazu♥ |  Damon-Elena
Nádherné video o Damonovi a Eleně s písničkou Come On Skinny Love...s tím jak to v tomhle videu autor podal je to vcelku na zamyšlenou - kdo ji opravdu miluje?...


Nina & Ian Confirms Dating Rumors

24. june 2011 at 16:40 | ♥Asnazu♥ |  Nina & Ian
Tak tato zpráva mě moc potěšila. Strašně moc jim to přeju a doufám, že jim to dlouho vydrží. Oni se k sobě prostě dokonale hodí :)

Po té, co se Nina Dobrev a Ian Somerhalder společně prošli po červeném koberci na MuchMusic Video Awards 2011, potvrdili drby o jejich randění.

Podle zpráv, tento pár, který se společně představil na letošních cenách MuchMusic Video Awards, plánuje na jejich vztahu zapracovat. Asi po roce randění, se konečně rozhodli to zveřejnit. Také jsou připraveni ukázat svou lásku a náklonost na veřejnosti.

Rozhodně nejsou první z párů, které se seznámily na natáčení. Byli to například Rachel Bilson a Adam Brody z "The OC" nebo Blake Lively a Penn Padgley z "Gossip Girl". A také jejich herecký kolega Paul Wesley se oženil s Torrey DeVitto se kterou se seznámil na natáčení filmu Killer Movie.

za informaci děkuju nina-dobrevfan.blog.cz

Film Lidice, it was...

23. june 2011 at 20:28 | ♥Asnazu♥ |  Moje kecy


Tak dneska, jsme byli se školou na Lidicích. Řeknu vám, že to bylo dost drsný, vlastně jaký by to mohlo být, když ta doba byla taky taková? Brečela jsem, ale nebyla jsem jediná. Já řvala jako želva, když děti odtrhávaly od matek a odváděly je pryč a ty ženský nehtama škrábaly zabílený okno, aby svoje děti ještě jednou viděly. Nebo, když postavili ke zdi všechny kluky a chlapy nad 15 a prostě je postříleli. A když v tom zavřeným autě plynovali ty malý děti, chtělo se mi zvracet (ještě, že nebylo co). A když to skončilo a jely titulky, tak mě strašně překvapilo jaký bylo v tom sále ticho a nikdo se nezvedal. Až když to v promítárně vypli a plátno zhaslo, tak teprv jsme se začali zvedat a odcházet. Takový respekt jsme z toho filmu měli. Nejhorší na tom je, že se to vážně stalo, že se to doopravdy dělo a nejen v Lidicích. Udělaný to bylo dobře proto nás to tak vzalo, většina holek měla červený oči a kluci byli zamklklí, prostě to bylo...nedá se to popsat.

1x12 'Unpleasantville' Stills

23. june 2011 at 15:20 | ♥Asnazu♥
Stills z dílu, kdy byl na střední škole v Mystic Falls ples ve stylu 50.let...skvělá to epizoda :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 1/ Stills/ 1.12 Unpleasantivlle

BTS >> 1.14 Fool Me Once

22. june 2011 at 18:48 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 1/ Behind the scenes
Jedna fotka z natáčení dílu Fool Me Once... je na ní Malese a Sean Faris (Ben) při natáčení scén v lese...

imagebam.com

Gallery Link: Season 1/ Behind the scenes/ 1.14 Fool Me Once

Candice in MF Magazine

22. june 2011 at 18:37 | ♥Asnazu♥ |  C/ Interviews and Magazines
Candice v časopise MF...moc jí to sluší :)

imagebam.com

Gallery Link: Candice Accola/ Magazine Scans/ 2011/ MF Magazine

Candice in CH2 Magazine (October 2010)

22. june 2011 at 18:05 | ♥Asnazu♥ |  C/ Interviews and Magazines
Doplňuju všechny scany z časopisů s Candice...tyhle jsou z časopisu CH2 z října 2010...fotky jsou zajímavé, ale jsou i scany, kde jí to sluší víc...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Candice Accola/ Magazine Scans/ 2010/ CH2 Magazine

22nd Annual Much Music Video Awards/ Photos

21. june 2011 at 19:37 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Appearances & Events
Nina, Ian a Katerina byli na 22.ročníku Much Music Video Awards, který se konal 19.června...Ianovi to sluší a Nina vypadá krásně, má úžasné šaty a účes :) a Katerina...no já nevím, její šaty se mi moc nezamlouvají, ona má vždyck takové zvláštní modely...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Apperenaces & Events/ 2011/ 22nd Annual Much Music Video Awards

22nd Annual Much Music Video Awards/ Videos

21. june 2011 at 17:49 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Interviews and Videos
Videa z 22. ročníku Much Music Video Awards, na kterém se objevili Nina, Ian a Katerina...první video je z příjezdu Niny a Iana :)The Vampire Diaries / Kiss my eyes

19. june 2011 at 20:48 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Others
Úplně úžasně udělané video na téma Vampire Diaries...je tam zakomponovaná Kath, Elena, Stefan i Damon... muselo to dát strašné práce, ale je naprosto dokonalé


Caroline Forbes

19. june 2011 at 20:48 | ♥Asnazu♥ |  Caroline Forbes
Jméno: Caroline Forbes
Status: člověk -> upír/živá
Přeměněna: Noc před karnevalem (V prvním díle druhé série) Katherine Piercovou
Rodina: Matka - Elizabeth Forbes (šerifka)
Otec - Bill Forbes (nežije s nimi, gay, má přítele Stevena)
Vzhled: Vlnité blond vlasy, modré oči
Věk: 17 let
Poprvé představena: 1x1 Pilot
Naposledy představena: 3x22 The Departed

Caroline je nejlepší kamarádkou Eleny Gibertové a Bonnie Bennetové. Kapitánka středoškolského týmu roztleskávaček.

Caroline je veselá, upovídaná a ráda se baví. Oblíbená a zpočátku povrchní. Randila s Damonem, ale ten ji jen využil, aby se dostal k Eleně a aby mu pomohla získat magický krystal. Také ji využíval jako zásobárnu krve. Poté začala randit s Mattem a když to vypadalo, že by Caroline mohla být šťastná udělala ji Katherine čáru přes rozpočet tím, že ji přeměnila na upírku. Stefan ji naučil ovládat se, ale Caroline se musela s Mattem rozejít, aby mu neublížila. Zpočátku pracovala pro Katherine, protože se jí bála, ale když na to Elena a Salvatorovi přišli pomáhala jim v odstranění Katherine. Poté pomáhala Tylerovi vyrovnat se s jeho vlkodlačí kletbou. Dokonce s ním byla i při jeho první přeměně, která pro ni, ale nemusela dopadnout dobře, protože vlkodlačí kousnutí je pro upíra smrtelné. Vzniklo mezi nimi zvláštní, křehké a vcelku silné přátelství. Když se znovu dala dohromady s Mattem, přišla další rána - Matt byl zraněn, ona ho vyléčila svojí krví a prozradila mu kdo je. Matt to, ale neunesl a nedlouho potom, co to vyslepičil šerifce se s Caroline znovu rozešel. Caroline měla být obětována jako upír při rituálu, ale Damon ji i Tylera zachránil a místo ní Klaus obětoval Jennu. Když šerifka "zastřelila" Jeremyho, Caroline se ho pokoušela oživit a potom své matce uvedla na pravou míru, kdo je, že se s tím holt bude muset smířit a že se vlatně vůbec nezměnila. Kupodivu to Liz nejspíš vážně pochopila.
(3.série) Caroline žárlí, když si Tyler přivede na Eleninu oslavu doprovod a onu dívku ovlivní, Tyler se jí ptá, co má za problém a nakonec se spolu vyspí. když Caroline odchází, narazí na paní Lockwoodovou, která ví, že je upír a nadopuje ji sporýšem a předá jejímu otci Billovi k nápravě. Bill ji drží ve starém městském vězení a snaží se jí napravit, když Tyler zjistí, co jeho matka udělala, spojí se s šerifkou a Caroline zachrání. Společně s ostatními přáteli Caroline připravuje Žertovnou noc maturantů a během ní Klaus přemění Tylera na hybrida. Caroline tuší, že to nebude jen tak. Když začne školní rok a do třídy přicházi Rebekah, jsou první problémy na světě. Rebekah se snaží získat její slávu, život a kluka. Postupně zjišťuje, že Tyler je ovládaný Klausem a vše vyvrcholí v den jejích 18tých narozenin. Bonnie, Elena a Matt pro ni připraví oslavu, ale ona oslavovat nechce, nakonec všechno skončí popíjením na hřbitově. Tam dorazí také Tyler a na Klausův příkaz Caroline kousne, ta umírá na vlkodlačí kousnutí, ale Klaus jí vyléčí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

2x13 'Daddy Issues' Webclips

16. june 2011 at 20:26 | ♥Asnazu♥
Z mě naprosto neznámého důvodu nebyly na tento díl webclipy a tak jsem přeložila jednu scénu, aby tu alespoň něco bylo...

162 Candles - Synopse

16. june 2011 at 19:33 | ♥Asnazu♥Na svoje narozeniny je Stefan (Paul Wesley) překvapen návštěvou Lexi (hostující hvězda Arielle Kebble), jednou z jeho starých přátel. Elena (Nina Dobrev), která je stále rozlobená kvůli tomu, co se stalo na školním Halloweenu dělá, co může, aby se držela co nejdál od Stefana. Ale Lexi jí později dá nevyžádanou přátelskou radu. Elena a Jenna (Sara Canning) jsou překvapeny náhlou změnou Jeremyho (Steven R. McQueen) chování. Pod Damonovým (Ian Somerhalder) nátlakem se Caroline (Candice Accola) snaží získat zpět od Bonnie (Katerina Graham) krystal. Damon nabídne šerifce Forbesové (hostující hvězda Margaret McIntyre) své služby, což má tragické následky.

1x11 'Bloodlines' Stills

16. june 2011 at 19:24 | ♥Asnazu♥
Stills k dílu Bloodlines :D taky skvělý dílek :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 1/ Stills/ 1.11 Bloodlines

Vampire Diaries/ This is War

14. june 2011 at 16:53 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Others
Nádherné video o Vampire Diaries s písničkou This is War...


Překlad působivého textu písničky :) "Varování všem lidem, dobrým i zlým, tohle je válka...Pro vojáky, civilisty, mučedníky a oběti, tohle je válka...Varování prorokům, lhářům, upřímným, tohle je válka...Pro vůdce, vyvrhele, oběti i mesiáše, tohle je válka...Okamžik pravdy a okamžik lži, okamžik života a okamžik smrti...okamžik boje, okamžik boje, boje, boje, boje, boje...Doprava, doleva, budeme bojovat až do smrti...Až na okraj Země...Je to zcela nový svět od posledního k prvnímu...Doprava, doleva, budeme bojovat až do smrti...Až na okraj Země...Je to zcela nový svět, zcela nový svět, je to zcela nový svět..."
FANS