August 2011

Georgie's GCSE

31. august 2011 at 20:56 | ♥Asnazu♥ |  Georgie
GCSE je zkratka General Certificate of Secondary Education, do češtiny by se to dalo přeložit jako Všeobecný (nebo celkový) certifikát středního vzdělání. Patrně jsou to nějaké zkoušky na britských školách, které Georgie 25.srpna absolvovala na výbornou. Získala A* z osmi předmětů - angličtina, francouzština, ruština, latina, biologie, chemie, fyzika a dějepis. A také A z matematiky a anglické literatury.
"Cítím se opravdu, opravdu šťastná. Pracovala jsem tvrdě a jsem ráda, že se ta tvrdá práce vyplatila. Nemůžu se dočkat až vrátím na gymnázium do šestého ročníku." říká šestnáctiletá herečka, která studuje Bradfordské gymnázium v Ilkley. Ke všem těm výsledkům jí moc gratuluju a hlavně ji obdivuju za to A* z fyziky, já byla ráda, že jsem ji v prváku na gymplu uhnala na dvojku. Musí být vážně chytrá, když stihá točit film, jezdit na premiéry a jiné akce a ještě dosáhnout těhle úžasných výsledků. Ještě jednou blahopřeju.

Teen Choice Awards 2011

30. august 2011 at 14:10 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Appearances & Events

Fotky z Teen Choice Awards konané 8.srpna 2011...Herci vyhráli v pěti z devíti kategorií...Všem jim to moc slušelo, Nina má nádherné šaty...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Appereances & Events/ 2011/ Teen Choice Awards

Season 3 Promo Photoshoot 0.1

30. august 2011 at 14:06 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Trailers & Promos

První promo fotka ke třetí sérii...nádherná...EDIT//objevily se nové fotky, jsou taky úžasné...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Promo Photos/ Season 3/ Photoshoot 0.1

Rolling Stone - September 2011

30. august 2011 at 14:01 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Magazine Scans
Paul, Nina a Ian nafotili photoshoot (ten přidám později) pro časopis Rolling Stone a tady jsou scany z zářijového vydání tohoto časopisu...nádherné fotky

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Magazine Scans/ 2011/ Rolling Stone

3x1 'The Birthday' Webclips

29. august 2011 at 14:10 | ♥Asnazu♥
Webclip k prvnímu dílu s názvem The Birthday...naprostá paráda :D vypadá to, že se Damonovi vrátilo něco z jeho dřívějšího já :D


Masquerade - Synopse

29. august 2011 at 14:07 | ♥Asnazu♥
SMRT NA MAŠKARNÍM BÁLE - Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Somerhalder) se rozhodnou uskutečnit nový plán jak se vypořádat s Katherine (Nina Dobrev) přímo na maškarním bále pořádaném Lockwoodovými. Katherine zavolá své staré známé Lucy, aby ji na ples doprovodila. Bonnie (Katerina Graham), Jeremy (Steven R.McQueen) a Alaric (Matt Davis) dělají, co je v jejich silách, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ale Katherine má plánované překvapení, které žádný z nich nemohl předvídat. Věci se ošklivě zvrtnou když Matt (Zach Roerig) a Tyler (Michael Trevino) začnou popíjet se svými přáteli.

Season 2 Bloopers

27. august 2011 at 19:32 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Others
Už se objevilo video s nepovedenými scénami z druhé série...Je to bomba, směju se ještě teď :D Jak jim sklapávají tu klapku a jak pořád prskají, když se jim něco nepovede :D a stejně nejlepší je to "I'm Mason Lockwood." "Oh, sure Ian..." a pak jak začal nadávat, to prostě nemělo chybu :D


BTS >> 3.04 Disturbing Behavior

27. august 2011 at 19:09 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 3/ Behind the Scenes
Fotky z natáčení nejspíš čtvrtého dílu...všem to moc sluší, hlavně Candice má nádherné triko :) jsem na tu sérii moc zvědavá :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 3/ Behind the Scenes/ 3.04 Disturbing Behavior
_________________________________________________________
zdroj: nina-dobrevfan & the-vampirediaries.cz

4.kapitola - Párty podle plánu, teda ne tak úplně 1/2

26. august 2011 at 19:19 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo, kapitolu mám sice napsanou už dlouho, ale zveřejňuju ji až teď...snad se bude líbit a nebudete mi moc nadávat, že jsem ji rozdělila na dvě části :)


Jednoho sychravého podzimního večera v šestém ročníku jsem seděl s kluky ve společence a snažil se psát úkol. Moc mi to, ale nešlo, místo toho jsem pozoroval Bellu jak si povídá s Lily. Nebyli jsme kdovíjací kamarádi. Jo pozdravili jsme se, říkali jsme si křestním, já jí popřál hodně štěstí při famfrpálovém zápase a ona mi zase někdy pomohla s domácím úkolem, když měl Remus plné ruce práce s pomocí Petrovi. Ale jinak jsme žádný hlubší vztah neměli, což mě hodně mrzelo, protože jsem do ní byl tajně zamilovaný. Vzpomínal jsem na naše přátelství, když jsme byli ještě malé děti, chybělo mi to. Dříve s námi občas měla nějaký ten školní trest za nějaký ten žertík, ale pak jsme přišli do puberty a ona držel s Lily (což jsem naprosto chápal), která s námi nechtěla mít nic společného. Proto mě překvapilo, když přišla ke krbu, kde jsem seděl a zeptala se :
"Siriusi, můžeš na chvíli?"
"No jasně, to víš, že jo. Co potřebuješ?"
"Nemyslela jsem si, že to někdy řeknu, ale zoufale potřebuju tvojí pomoc." Otočila se a vyšla ze společenky. Odhodil jsem učebnici lektvarů a vyrazil za ní.

The Birthday - Synopse

26. august 2011 at 17:55 | ♥Asnazu♥
JE TO MOJE OSLAVA - Je ráno, den Eleniných (Nina Dobrev) 18.narozenin, Caroline (Candice Accola) je zaneprázdněná přípravou oslavy, ale Elena se soustředí na hledání stop, které by jí pomohly zjistit, kde se nachází Stefan (Paul Wesley). Damon (Ian Somerhalder) také pátrá po Stefanovi, zároveň se ale snaží chránit Elenu a zábranit ji v tom, aby na sebe upoutala Klausovu (Joseph Morgan) pozornost. Mezitím mají Klaus a Stefan plné ruce práce se stopováním vlkodlaka jménem Ray Sutton (hostující hvězda David Gallagher). Jeremy (Steven R.McQueen), který teď pracuje v Mystic Grillu společně s Mattem (Zach Roerig), se snaží pochopit proč od té doby, co ho Bonniino (Katerina Graham) kouzlo přivedlo zpět k životu, vidí duchy Vicki (hostující hvězda Kayla Ewell) a Anny (hostující hvězda Malese Jow). Mezitím Alaric (Matt Davis) dohlíží na Elenu a Jeremyho a snaží se vyrovnat s žalem nad smrtí Jenny (Sara Canning). Nakonec Caroline a Tyler (Michael Trevino) čelí nové a nečekané výzvě.

TVD Stuffs

25. august 2011 at 18:10 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 3/ Behind the Scenes
Fotky věcí používaných při natáčení seriálu...oblečení, knihy, krabička se sporýšem a sáčky omějem, kolíky, měsíční kámen, prsteny s Lapis Lazuli a Jeremyho prsten, Katherinin a Elenin přívěšek a jiné :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 3/ Behind the Scenes/ TVD Stuffs

Season 3 Teen Choice Awards Teaster

25. august 2011 at 17:15 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Trailers & Promos
Teaster odvysílaný po Teen Choice Awards, je tam pár nových scén, hlavně ta poslední je úžasná :D


"Blahopřejeme Vampire Diaries k vyhrání cen v pěti kategoriích Teen Choice Awards, včetně kategorie Nejlepší Fantasy/ Sci-fi TV Show a kategorií Nejlepší Fantasy/Sci-fi Herec a Herečka."
___________________________________________________________
P.S.: doplnila jsem spoustu (asi 45) fotek z natáčení prvního dílu - TU

3x1 'The Birthday' Trailer

24. august 2011 at 19:50 | ♥Asnazu♥
Trailer k prvnímu dílu the Birthday...já se na to tak těším :)


I'm home...well at the cottage :D

24. august 2011 at 18:28 | ♥Asnazu♥ |  Moje kecy
Tak jsem zpátky :) U babičky bylo fajn jen škoda, že pořád lilo...Dovolená ve volareze v Bedřichově byla taky fajn (mají vám tam pěkný bazén a skvěle vařili :D). V neděli jsme přijeli na chatu a ještě ten den odpoledne mi přijeli kamarádi. Byli tu až do dneška a teď je tu nepřirozený ticho a málo lidí :D Za těch pár dní jsme naspali asi jen osm hodin :D pořád bylo, co dělat, večer jsme poslouchali cimrmana, hráli na kytaru a zpívali a byla to pořád strašná sranda :D Tak teď jdu oběhnout Aff a přidám pár věcí :)

Plan B - Synopse

24. august 2011 at 8:00 | ♥Asnazu♥
I přes Eleninu (Nina Dobrev) snahu udržet Jeremyho (Steven R.McQueen) v bezpečí, nabídne Jeremy svou pomoc Damonovi (Ian Somerhalder) a Alaricovi (Matt Davis) při zabývání se Katherine (Nina Dobrev). Šerifka Forbesová (hostující hvězda Margueritte MacIntyre) a Caroline (Candice Accola) prožívají jeden z vzácných okamžiků jako matka a dcera. Bonnie (Katerina Graham) náhodně objeví nové informace o Masonovi (hostující hvězda Taylor Kinney) a řekne je Stefanovi (Paul Wesley), načež Damon bere věci do svých rukou.

1x12 'Unpleasatville' Webclips

22. august 2011 at 9:18 | ♥Asnazu♥

3x1 'The Birthday' Stills

17. august 2011 at 19:44 | ♥Asnazu♥
Objevily se první stills k prvnímu dílu třetí série...jsou nádherné, Elena má krásné šaty :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 3/ Stills/ 3.01 The Birthday

Season 3 - Epizody

17. august 2011 at 19:25 | ♥Asnazu♥

3x1 The Birthday (Narozeniny)
Scénář: Julie Plec, Kevin Williamson
Režie: John Behring


Kill or Be Killed - Synopse

16. august 2011 at 10:09 | ♥Asnazu♥
Tyler (Michael Trevino) se učí o d Masona (hostující hvězda Taylor Kinney) více o prokletí Lockwoodových. Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Somerhalder) se dohadují jak naložit s Masonem. Elena (Nina Dobrev) se snaží zabránit Jeremymu (Steven R.McQueen), aby sevíce zapletl do tajemství kolem Lockwoodových, ale Jeremy jen tráví více času s Tylerem. Mason předá šerifce Forbesové (hostující hvězda Margueritte MacIntyre) některé překvapující informace vedoucí k noci násilí, zpovědi a žalu.

Emporio Armani Summer Garden Live in Association with Polydor

14. august 2011 at 11:23 | ♥Asnazu♥ |  Anna
Anna se objevila ve videu pro Emporio Armani Summer Garden Live in Association with Polydor, které se konalo 7.července...Je tam ze začátku a moc jí to sluší :)

FANS