December 2011

BTS >> 3.13 Bringing Out The Dead

29. december 2011 at 11:49 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 3/ Behind the Scenes
Objevily se první fotky z natáčení třináctého dílu s názvem Bringing Out the Dead...jsem moc zvědavá o co tam půjde, obzvlášť s tímhle názvem :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 3/ Behind the scenes/ 3.13 Bringing Out the Dead

BTS >> 3.10 The New Deal

27. december 2011 at 13:43 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 3/ Behind the Scenes
Přidávám fotky z natáčení desátého dílu The New Deal, který se bude vysílat 5.ledna...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 3/ Behind the scenes/ 3.10 The New Deal

Merry Christmas

24. december 2011 at 15:51 | ♥Asnazu♥ |  Moje kecy

Přemýšleli jste někdy o duchu Vánoc? Jistě jsou to svátky klidu, míru a pohody (to jsem včera říkala kamarádovi, když se rozkřikoval na moje další kamarády, že přišli pozdě :D), ale jsou ještě něčím jiným než svátky plnými rodinných setkání? Přemýšlím nad tím už od té doby, co jsem dočetla Zákopy a od té doby, co poslouchám Happy Christmas od Johna Lennona. Psalo se tam o tom, co dokáží Vánoce, že duch Vánoc zastavil první světovou válku, sice jen na jeden den, ale zastavil. Vánoce přiměly vojáky na obou stranách zastavit boj, vyměňovali si dárky jako cigrety a alkohol a dokonce i v roce 1914 sehráli v zemi Nikoho štědrovečerní fotbalový zápas. Zvláštní co všechno dokážou Vánoce. Jen mě to tak napadlo...
V každém případě Vám všem přeju bohatého Ježíška, spoustu dobré vánoční nálady, přestože není sníh a spoustu rodinné pohody a zábavy při sledování pohádek...Prostě Veselé Vánoce :)
P.S.: 26. odjíždím na Moravu, 28. se vracím a 29. jedu na chatu ke kamarádce, kde zůstanu přes Silvestra a vrátím se 1. doufám, že ne s příšernou kocovinou :D

11.kapitola - Merry X-mass 1/2

24. december 2011 at 12:11 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Mám tu pro vás další tentokrát vánoční kapitolu, kterou jsem rozdělila na dvě čáti :) Taková nic moc, ale snad se bude líbit :D


Obula jsem si kozačky, kolem krku omotala nebelvírskou šálu, oblékla si kabát, přehodila si kabelku přes rameno a začala vláčet svůj kufr ke dveřím. Šoupavý zvuk za mnou mi prozradil, že Lily dělá totéž. Když jsme kufry dotlačily do společenky, objala jsem Remuse a Petra a popřála jim Šťastné svátky, protože vyprovodit k vlaku nás šli jen James a Sirius.
"Ukaž, vezmu ti to." sehnul se Sirius pro můj kufr.
"Děkuju," usmála jsem se.
-------------------------------------------------------------------------------------

Vampire Diaries // Christmas videos

23. december 2011 at 16:09 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Others
Mám tu pro vás dvě videa s vánoční tématikou a samozřejmě vánočními písničkami...To první je s písničkou Last Christmas a to druhé s písničkou All I want for Christmas is You...


3x7 'Ghost World' Screencaps

22. december 2011 at 19:42 | ♥Asnazu♥
Tak konečně mám hotové další sreencapsy, tentokrát je to ze sedmého dílu, takže z téhle série už mi zbývají jen dva :D Teda teďka jsem se docela rozšoupla :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 3/ Screencaps/ 3.07 Ghost World

Katherine & Stefan // I will wait forever, Stefan

22. december 2011 at 18:49 | ♥Asnazu♥ |  Katherine-Stefan
Krásné video se Stefanem a Katherine...Je krásně udělané a Katherinina slova k tomu krásně sedí :)


Rebekah's Return

18. december 2011 at 19:49 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers
Hodně lidí (včetně mě) si myslelo, že Rebekah teď dlouho neuvidíme, když leží s dýkou v zádech v Salvatorovic sklepě. Mýlili jsme se. Rebekah se brzy objeví. Až se seriál znovu rozjede uvidíme ji ve flashbacích, ale i v současnosti.

"Neviděli jsme Rebekah naposledy," sdělila producentka Julie Plec TVGuide.com. "Elena Rebekah sice zabila, ale ona se vrátí a za tento fakt jí kousne do zadku. Nesdělím kdy se znovu objeví, ale její oživení rozhodně není v Elenině zájmu."

The New Deal - Synopse

18. december 2011 at 19:21 | ♥Asnazu♥
DŮVOD, PROČ SE CÍTIT VINNÝ - Stefan (Paul Wesley) skryl rakve s těly Klausovy (Joseph Morgan) rodiny a Klaus se obrátil k násilí ve snaze, přesvědčit Damona (Ian Somerhalder) a Elenu (Nina Dobrev), že nikdo není v bezpečí, dokud nenajde Stefana a nezíská svou rodinu zpět. Tyler (Michael Trevino) dále používá nové schopnosti hybrida, ale bude muset čelit znepokojivým následkům svých činů. Po děsivé nehodě se Elena a Alaric (Matt Davis) stále více zabývají Jeremyho (Steven R.McQueen) postojem a nakonec i jeho bezpečností. Alaric potká krásnou doktorku Fellovou (hostující hvězda Torrey DeVitto), která je fascinovaná Alaricovou úžasnou schopností vyléčit se. Zatímco se všichni snaží vyřešit situaci s Klausem, Elena přinese zprávy, které ho opravdu šokují.

Caroline & Tyler // What hurts the most

16. december 2011 at 22:31 | ♥Asnazu♥ |  Tyler - Caroline
Skvělé video s Caroline a Tylerem navíc s mojí oblíbenou písničkou :)... video je krásně udělané...


3x10 'The New Deal' Stills

14. december 2011 at 20:36 | ♥Asnazu♥
Objevila se první still k desátému dílu...je na ní Alaric a nová postava Meredith...
Edit:// Byla zveřejněna spousta dalších fotek...
Edit2:// Tak fotka Meredith a Alarica je až k jedenáctému dílu :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 3/ Stills/ 3.10 The New Deal

The Rest of Original Family

14. december 2011 at 20:33 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers
Už známe herce, který bude hrát Finna, bratra Klause, Elijaha a Rebekah. Bude to Caspar Zafer, britský herec, kterého jste mohli vidět třeba ve filmu D'Artanganova dcera.
Posledním ze sourozenců, který se v seriálu objeví a o kterém do teď nebylo známo ani jméno, protože z těch škrábanců v jeskyni se prostě vyluštit nedalo, bude Kole. Kola ztvární australský herec Nathaniel Buzolic, kterého jste mohli zahlédnout třeba ve filmu Offing David.
Oba bratři mají s Kluasem nevřízené účty, patrně od doby, kdy je prošpikoval dýkou a zavřel do rakve. Objeví se poprvé ve třinácté epizodě, jestli oba uvidíme jen ve flashbacku nebo rovnou naživo, to se neví.

14. epizoda by se měla jmenovat Dangerous Liaisons (Nebezpečné známosti), 15. All My Children (Všechny moje děti) a 16. by se měla jmenovat 1911. Tyto názvy, ale ještě nejsou potvrzené.

EyeCon 2011 (29th and 30th October)

13. december 2011 at 18:36 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Appearances & Events

Letos v říjnu (přesněji 29. a 30.10.) se v Atlantě konal EyeCon 2011...Zůčastnili se ho Nina, Katerina, Steven, Daniel, Malese, Kayla, Joseph a Robert Praglo (starosta Lockwood)...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Apperenaces & Events/ 2011/ EyeCon 2011 (29th and 30th October)

A tady na ukázku pár suvenýrů, které se na akci prodávaly...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Apperenaces & Events/ 2011/ EyeCon 2011/ Stuffs

The Vampire Diaries // Fix You

7. december 2011 at 20:54 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Others
Další úžasné video s tématikou celých Deníků...je naprosto skvělé a má název Fix you...


POTM - Vote for January!

7. december 2011 at 19:49 | ♥Asnazu♥
Minulé Photo of the Month vyhrála třetí fotka s Candice, která už teď trůní v menu a teď pro vás mám na výběr fotky z natáčení Prince Kaspiana :)

10.kapitola - Scarrperovi

1. december 2011 at 19:33 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Tak je tu další kapitola...vím trvalo mi to dost dlouho :) ale další kapitola bude trvat mnohem dýl, protože nic nestíhám a navíc jse ji ještě ani nezačala psát...snad se bude kapitolka líbit :)


Sledoval jsem naše propletené prsty.
"Zůstaneš tu na Vánoce?"
"Ne," zavrtěla hlavou, "nikdy nezůstávám, každý rok jezdím na svátky domů."
"A nechceš tu zůstat? Jednou, letos, se mnou," zaškemral jsem.
"Nejde to. To bych pak Mel neviděla celých deset měsíců. Na tak dlouho nás nemůžeš odloučit. Deset měsíců je pro dvojčata jako věčnost."
"Já bych svého bratra nemusel vidět třeba deset let. A svoje sestřenice i třicet. Počkej, ty máš dvojče?" došlo mi najednou.
"Ano," zasmála se zvonivým smíchem. "To jsi nevěděl?"
FANS