March 2012

3x18 'The Murder of One' Webclips

28. march 2012 at 19:38 | ♥Asnazu♥
Je tu webclip k osmnáctce a také se objevila nová stillistka s Damonem a Elenou...


Poster for 3.18

26. march 2012 at 17:59 | ♥Asnazu♥ |  VD/Posters
Objevil se plakát k příští epizodě...Setkání v lese za účelem zničit Klause

imagebam.com

15. kapitola - Bradavické drbny, čiňte se!

25. march 2012 at 20:57 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Tak je tu docela dlouhé době další kapitola, je trochu delší, ale snad to nebude vadit :) A jinak Bradavice jsou jako každá jiná škola a každá škola je příšerná drbárna, takže tady je to vidět :D Snad se bude kapitola líbit :)


Stáli jsme před Velkou síní. Chystali jsme se změnit svůj společenský život a možná někomu přivodit infarkt. Včera jsme se o tom závazně usnesli a dnes jsme se to chtěli realizovat. Zhluboka jsem vydechl a podíval se na Bellu.
"Taky tě to tak děsí? Je to divný, ale jsem nervóznější než před NKÚ." svěřila se.
"O nervozitě mi ani nevykládej, tak jdeme do toho." Znovu jsme vydechli a vzali jsme se za ruce. Ještě před chvíli jsem měl sto chutí to celé odpískat, ale když její dlaň vklouzla do mé, nervozita opadla a nebylo co řešit. Vykročili jsme do Velké síně. Zpočátku se nezdálo, že by si nás někdo všiml, ale když jsme byli tak v půlce cesty, nejbližší lidé kolem začali strkat do sousedů a šeptat si. Proč si kurňa ten tajtrdlík musel sednout tak daleko? To se mu to u dveří nezamlouvalo? Konečně jsme dorazili k Jamesovi, Lily, Remusovi a Petrovi, kteří už si nakládali slaninu s vajíčkem a debatovali o blížícím se výletu do Prasinek. Co nejrychleji jsme vklouzli na lavici vedle Rema a dělali, že tam radši vůbec nejsme.

BTS >> 3.18 The Murder of One

25. march 2012 at 12:03 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 3/ Behind the Scenes
Objevily se první dvě fotky z natáčení osmnáctého dílu, Klaus a Rebekah nemají chybu :D

imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 3/ Behind the scenes/ 3.18 The Murder of One

The Murder of One - Synopse

25. march 2012 at 11:10 | ♥Asnazu♥
ZACHRÁNCE PROKLETÝCH A ZATRACENÝCH - Damon (Ian Somerhalder) a Stefan (Paul Wesley) se zaměřují na nový plán, který je přivede blíže ke zničení Klause (Joseph Morgan). Velice rychle do plánu zapojují i Elenu (Nina Dobrev), Caroline (Candice Accola) a Matt (Zach Roerig). Když Klaus vyhrožuje osbě, která je Bonnie (Katerina Graham) blízká, nemá Bonnie jinou možnost než pracovat na kouzle, které potřebuje. Mezitím Klaus a Rebekah (Clarie Holt) najdou perfektní motivaci, jak přesvědčit Finna (hostující hvězda Caspar Zafer), aby s nimi spolupracoval, ale Rebekah je více zaujatá svým vlastní brutální m plánem, jak se pomstít Damonovi. Stefanovy emocionální otřesy ho vedou k nebezpečné konfrontaci s Klausem a srdcervoucímu momentu s Elenou.Harmonogram vysílání

25. march 2012 at 10:50 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers
29.března - The Murder of One (3x18) - Vražda jednoho
5.dubna - pauza, opakování Dangerous Liaisons (3x14)
12.dubna - pauza, opakování All My Children (3x15)
19.dubna - Heart of Darkness (3x19) - Srdce Temnoty
26.dubna - Do Not Go Gentle (3x20) - Nejde to po dobrém
3.května - Before Sunset (3x21) - Před slunce západem
10.května - The Departed (3x22) - Zesnulý3x18 'The Murder of One' Trailer

23. march 2012 at 23:47 | ♥Asnazu♥
Alaricova temná stránka je zajímavá :) Jsem ráda, že ho nezabili, ale přijde mi, že to s ním vyřešili nějak rychle - Bonnie natrhá pár bylinek, zamumlá verš a Aalric je jako okey? Tomu se mi nechce věřit, to bude mít ještě nějakou dohru a na tu jsem zvědavá...Meredith jsem si i přes její počáteční tajemnost a moji nedůvěru v její postavu přenesenou z její Melissy z Pretty Little Liars, docela oblíbila...Damon byl s Rebekah taky průhlednej jak igelitovej pytlík, ale Beka mu na to skočila, i když je pravda, že potom ho taky docela převezla, potom ho docela převezla i Sage a nakonec je obě trumfnul on :D Jen jsem nepochopila to jak Sage dostala Rebekah z hlavy tu vzpomínku, jasně upíři mohou manipulovat se sny a vkládat ostatním do hlavy představy, ale jak z ní vytáhla Rebečinu vzpomínku jsem nepochopila...Zdá se, že ze strany Finna ta láska tak horká nebude...Tak on je nakonec z bílého dubu Wickery Bridge ne nábytk jak jsem si myslela :D Elena mě v tomto díle rozčílila jen jednou a to u toho auta s Damonem, to bylo zase co? Ale jinak byla vcelku v pohodě a líbila se mi když mluvila s Rickem, spolykal jí to i s navijákem :) Ale teď vážně - to mi fakt chtěli namluvit, že jedinej kdo může Stefana naučit se ovládat je Elena? Ale prosím! Jak ona by to mohla dokázat, vždyť i sama kdysi přiznala, že pokud to někdo dokáže tak to bude Damon a teď nám zase cpe něco jiného? Podle mě to dokáže jen Damon, jsou to bratři a silnější pouto není, ať si udělali cokoliv a navíc on tuto část svého já zvládl, tak on mu může poradit a ukázat jak na to. Byla jsem ráda za Caroline, zase tam byla kouzelná - třeba v té zahradě na konci, nebo na začátku s tou krví, že je její oblíbená B pozitivní :D Jsem ráda, že se tam konečně zase objevil Jeremy, čekala jsem, že po tom, co položí ten telefon nám ukážou, že třeba vyráží zabít nějakého upíra a ono nic. Ale ten dopis pro Jeremyho od Alarica nám neukázali jen tak, to bude ještě zajímavé...No a nakonec Damon a cedule, tak to nemělo chybu, mě to tak pobavilo, když z té cedule sundal ten papír a oznámil Stefanovi, že je z bílého dubu, kdyby tak Lockwoodová tušila, že jí té její ceněné cedule udělají kolíky a zkusí prošpikovat Původní (jen doufejme, že si jich pár ulijí stranou, přece jen kolík nebo dva by se mohl hodit :D)...


3x6 'Smells Like Teen Spirit' Hlášky

23. march 2012 at 20:14 | ♥Asnazu♥

Alaric: Nejsi dost silná, chtělo by to víc trénovat. Dát kostem maso.
Elena: Díky, že se mnou jednáš jako v rukavičkách.

Damon: Hej! Ty dvě brunetky na schodech mi dluží nový perský koberec!

Rebekah: Nechal mě tu. Můj bratr mě tu prostě nechal!
Stefan: To mě velice mrzí. Podle tónu tvého hlasu se zdá, jako by mě to mělo zajímat.

Damon: Ty jsi Klausova sestra?
Rebekah: Rebekah. Velice tě těší, já vím. Který pokoj je můj?
Damon: Ty tu bydlet nebudeš.
Rebekah: Jak zdvořilé, o vás obou. Doprovodím se tam sama.
Stefan: Zdá se, že zůstane.

Break On Through Episode Preview

21. march 2012 at 16:37 | ♥Asnazu♥
Preview k sedmnácté epizodě, vypadá to vážně zajímavě...


3x17 'Break On Through' Webclips

21. march 2012 at 16:35 | ♥Asnazu♥

3x5 'The Reckoning' Hlášky

20. march 2012 at 19:02 | ♥Asnazu♥

Caroline: Ale no tak! Vážně? Víš jak dlouho nám trvalo než jsme to tu připravili?
Tyler: Na Žertovnou noc maturantů jsi zapomněl, co?
Matt: Očividně.
Caroline: Jak jsi na to mohl zapomenout? Na tohle se těšíme už od prváku!
Elena: Ano, Matte. Jestli se toho účastním já, tak ty taky.

Caroline: Kam jdeš?
Elena: Jdu polepit Alaricův stůl. Vytvářím vzpomínky.

Tyler: Seberte ze záchodů prkýnka a Dana potřebuje pomoc v tělocvičně. Jdeme!

3x4 'Disturbing Behavior' Hlášky

20. march 2012 at 17:40 | ♥Asnazu♥

Rebekah: K těm šatům musí být ještě něco.
Klaus: Není.
Rebekah: Pak se ženy 21. století oblékají jako prostitutky. Jen když jsem na sobě měla kalhoty, tak si mě všichni měřili pohledem.
Klaus: Kalhoty jsi nosila proto, aby dnešní ženy nemusely nosit nic.

Rebekah: Co to je za muziku? Zní to jako kdyby se porouchala tramvaj.
Stefan: To je taneční hudba.
Rebekah: Lidé na to tancují?

Klaus: Skvělé! Dobrá práce!
Stefan: To ty jsi z ní vytáhl tu dýku.
Rebekah: Já to slyšela!

9th Annual John Varvatos Stuart House Benefit

19. march 2012 at 15:29 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Appearances & Events

11.března 2012 se konala 9th Annual John Varvatos Stuart House Benefit, které se zúčastnili Ian a Nina...bohužel se neobjevila žádná jejich společná fotka, ale oběm to tam moc sluší...Nina vypadá božsky a Ian, ostatně jako vždy, prostě úžasně :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Appereances & Events/ 2012/ 9th Annual Stuart House Benefit

3x17 'Break On Through' Trailer

18. march 2012 at 19:14 | ♥Asnazu♥
Tenhle díl...hmm, no...hrozně jsem se na něj těšila, říkali jak je to nejlepší díl série, ale mě to tak ani nepřišlo, přišel mi průměrný, docela mě to po tom očekávání zklamalo...Ale teď k dílu - Elena, no tak ta mě dneska zase rozesmála. Ten její výraz, když viděla Stefana, to jsme zpět v první sérii? Vždyť ví o tom, že vyvraždil půlku východního pobřeží, chtěl s ní sjet z mostu, musela si na jeho "léčbu" pozvat ducha, ale ona je překvapená. To mě dostalo :D Stefan mě celý díl rozčiloval tím jak klepal tím prstenem do stolu, přísahám ještě jednou by to udělal a já bych ten počítač prohodila oknem...ale jinak byl docela v pohodě. Rebakah byla nenápadná jak bagr v koupelně, průhledněji na to jít nemohla, ale pobavil mě ten její (a vlastně i Damonův) pohled, když Damona uviděla v Grillu, a to jejich předčítání Stefanova deníku nemělo chybu :D A o co, že z bílého dubu mají Salvatorovi nábytek, obložení nebo vchodový dveře :D Sage, myslela jsem si, že ona měla docela úroveň, ale to, že pálila za Finnem jí úroveň dost snížilo, nepochopíš :D Damon měl pár dobrých hlášek ale teď vážně - Damon a klavír? To mi nějak nejde dohromady :D Líbily se mi bratrské scény se Stefanem a Damonem - líbí se mi, že Damon chce naučit Stefana ovládat se. Chápu, že už mu lezou na nervy ty dva extrémy mezi kterými Stefan lítá - buď se neovládá vůbec a je z něj ripper z Monterey nebo se ovládá až moc a významně ohrožuje populaci veverek v lesích - doufám, že se mu povede naučit se ovládat jako všichni ostatní (jako Lexi, Kath, Caroline nebo třeba Klaus, Rebekah, ale i Damon). Jak je vůbec možný, že všichni to zvládají, ale Stefan prostě ne? Elena s Mattem byli v té skříni vcelku vtipní, jak já se začala smát, když otevřeli ty dveře a tam ta Meredith s výrazem a teď vás oba zastřelím :D A Elenino vyznání citů k Salvatorovým Mattovi bylo taky docela zajímavé...No a nakonec Alaric - chudák, ten musí vyžrat taky úplně všechno, je mi ho fakt líto. Ale zase je to vysvětlení docela chytré, když si vezmu kolikrát ho už zabili a prsten ho oživil...Já bych se z toho teda zcvokla, vy ne? Podle mě to musí zanechat nějaký následky, navíc s tím, co tam Bonnie furt žblebtá o rovnováze a s tím, co se stalo Jeremymu je to i logický...Jen doufám, že ho z toho vysekají, pokud to teda jde...Jak miluju flashbacky (epizody s nimi jsou moje nejoblíbenější), tak tenhle se mi moc nelíbil, nevím proč, ale prostě ne, možná protože jich tam bylo tak málo, nevím...


Damon & Elena // What hurts the most

15. march 2012 at 16:11 | ♥Asnazu♥ |  Damon-Elena
Někdy dávno (asi v listopadu 2010) jsem vytvořila video s Damonem a Elenou...není to nic světoborného a jsou tam jen scény z druhé série do osmého dílu, ale zase co vytvoříte v počítači s minimální kapacitou disku a v Movie Makeru, že jo? :D Ale i tak doufám, že se bude líbit :)


1912 Episode Preview

14. march 2012 at 16:55 | ♥Asnazu♥
Preview k šestnáctému dílu a v pokračování je ještě vyjádření herců a Julie k tomuto dílu...


3x9 'Homecoming' Screencaps

14. march 2012 at 16:48 | ♥Asnazu♥
Dokopala jsem se k udělání dalších screenů, tentokrát jsou z devátého dílu Homecoming...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 3/ Screencaps/ 3.09 Homecoming

TVD & TSC - Vicious and Sexy (3.16 & 3.17)

14. march 2012 at 16:43 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Trailers & Promos
Další promo na Deníky ale také na The Secret Circle...Ukázali nám spoustu nových scén, některé jsou z šestnáctého některé ze sedmnáctého dílu...Každopádně jsem na to hodně zvědavá, třeba proč Elena brečí nebo, co dělá Sage v posteli s Damonem a Rebekah...


New spoilers about 1912

14. march 2012 at 16:21 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers
Alaric
Nemáte se čeho bát, váš oblíbený učitel dějepisu/lovec upírů prozhodně není mrtvý. Na začátku další epizody se probudí - ale za mřížemi. Ohledně Meredith, která po něm střelila na konci epizody...no co říct? Snad jen, že to nebyl sen.

Fanoušci Alarica se také můžou těšit na pár informací z Alaricova života ještě před tím než dorazil do Mystic Falls, včetně života na Dukeu. Zdá se, že nejen bratři Salvatorovi mají zajímavou minulost.

Elena a Matt
Jedna z oblíbených scén této epizody - rozhovor Eleny a Matta, kteří stráví skoro celou epizodu hraním si na Sherloka Holmese a Watsona. V jedné scéně Elena zavzpomíná na krásné chvíle a city, které chová k oběma bratrům. Také uvidíme city Matta, který se zřejmě ještě něco ke své první lásce cítí...
více v cč.

TVD & TSC - 1 Night 2 Die 4

13. march 2012 at 18:16 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Trailers & Promos
Objevilo se nové prom video od televize CW na čtvrteční seriály The Vampire Diaries a The Secret Circle...Jsem zvědavá čím dál víc...

FANS