December 2012

26.kapitola - Výročí na druhou

31. december 2012 at 13:05 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Tak tu máme další kapitolu, vím, že po dost dlouhé době, ale prostě nemám čas. Ten kdo říkal, že třeťák je flákárna pěkně kecal a zasloužil by si pár facek...no snad se bude kapitola líbit a třeba budete i napnutí, ale nebojte další už jsem psát začala, takže to třeba nebude trvat tak dlouho :)


"Poslyš, Dvanácteráku, nebude ti kazit plány, když si s Bells zabereme na výročí Komnatu?"
"Ne, jasně, že ne. Stejně chci vzít Lily ven."
"Teď? Vždyť je začátek listopadu, není zrovna nejtepleji na procházky při měsíčku."
"Neboj, to už mám vyřešený," ujistil mě James, "chci jí totiž ukázat, proč mi říkáte Dvanácteráku. Tak mě teď napadlo - nevychází na dnešní noc úplněk, že ne? Nerad bych natrefil na Rema."
"Ne, sice už je nervózní, ale úplněk je přece až ve středu. Ty, brácho, pomůžeš mi s něčím?"
"Jasně, s čím?"
"Vlastně potřebuju, abys přesvědčil Lily. Udělal bych to sám, ale já se tam nedostanu, protože jsem kluk a ty taky ne, Lily ovšem…Ta je přímo u zdroje."
"O co jde?"
-------------------------------------------------------------------------

TVD// Christmas Videos

24. december 2012 at 16:35 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Others
Veselé Vánoce, jejich klidné prožití bez toho, aby jsme museli letět na pohotovost, uzkuste se nepřejíst kapra, salátu a cukroví (vím, že je to těžké :D), shlédněte nějakou hezkou pohádku, otevřete vínečko, pokecejte, rozsviťte stromeček...Hodně štěstí, zdraví a také ať pod stromečkem najdete, co si přejete...A pokud tu ještě někdo je, tak když si nemůžeme vánoční atmosféru navodit pohledem z okna (to bláto fakt nepomůže), tak tu pro vás mám nějaká vánoční videa...


Spoilers about Klaus & Rebekah

23. december 2012 at 14:41 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers

Co můžeme od Rebekah očekávat až se probudí?
"Rebekah, která je královnou zrady, přivede k dokonalosti své umění pro pomstu a někteří z našich hrdinů okusí pořádně krutou lekci," potvrzuje Julie Plec.
Koho si podá jako prvního? Bude to Klaus?
"Ne, ne, kdepak," odpovídá Julie, "Klause si schovává na jiný den. Nejprve se bude snažit pomstít Stefanovi." (Do toho, děvče, do toho! Zaslouží si to! Podrazil tě.)
Joseph Morgan, představitel Klause, prozradil, že ve jejich vztahu můžeme čekat kotrmelce.
"Samozřejmě, že Rebekah není spokojená s Klausovými činy!" směje se Joseph Morgan, "Do určité míry si jedna část Klause přeje, aby jeho sestřička byla jen krásným upírem prahnoucím po krvi. Chce, aby taková byla, jenže Rebekah touží po lásce tak zoufale, že se mu bude zdát jako slabá. Také se bojí, že by ji někdo proti němu mohli použít jako jednu z jeho slabin. Uvidíme jak se jejich vztah stává čím dál více složitější - tak jako to ve vztazích mezi sourozenci bývá."

4x10 "After School Special" Trailer

20. december 2012 at 20:16 | ♥Asnazu♥

O Come, All Ye Faithful Episode Rehash

17. december 2012 at 21:43 | ♥Asnazu♥
Rekapitulace s Arielle...já ji zbožňuju :)


4x5 'The Killer' Screencaps

16. december 2012 at 18:30 | ♥Asnazu♥
Screeny z pátého dílu...těhle je docela málo :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Screencaps/ 4.05 The Killer


BTS >> 4.09 O Come, All Ye Faithful

13. december 2012 at 17:46 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 4/ Behind the Scenes
Fotky z natáčení devátého dílu...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Behind the scenes/ 4.09 O Come, All Ye Faithful

Kate Romero

13. december 2012 at 17:34 | ♥Asnazu♥ |  C/ Photoshoots

Další shoot Candice, sice jen dvě fotky, ale moc jí to sluší...

imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Candice Accola/ Photoshoots/ 2011/ Kate Romero

Spoiler: Who will die in ninth episode?

12. december 2012 at 20:30 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers

Devátá epizoda O Come, All Ye Faithful je letošní poslední epizodou a objevil se o ní jeden velmi znepokojivý spoiler...
V devátem díle zemře několi postav a hlavně také jedna postava, kterou známe už od první série. EW portál výběr teď zúžil na tyto postavy: Tyler, Jeremy, Matt, Bonnie, šerifka, starostka.

Souhrn mých postřehů o každém potenciálním zemřelém:
Tyler - Kuje plány proti Klausovi, což se mu určitě líbit nebude. Podle proma je zřejmé, že bude stát proti Stefanovi a je tedy dost možné, že bude onou postavou. Shane navíc po Hayley chtěl 12 hybridů, nikde ale není psáno, že Tylera ze svého plánu vynechá. Na druhou stranu opravdu by zabili Tylera, jednu stranu slibně se vyvíjejícího trojúhelníku a právě ve chvíli, kdy si upevnil svou pozici Alfy?

We'll Always Have Bourbon Street Episode Rehash

12. december 2012 at 19:51 | ♥Asnazu♥

4x9 "O Come, All Ye Faithful" Webclips

11. december 2012 at 16:57 | ♥Asnazu♥

4x8 'We'll Always Have Bourbon Street' Hlášky

10. december 2012 at 20:28 | ♥Asnazu♥

Elena: Podívej, Damone. Musíme...
Damon: Ne, ne, ne. Nekaž to.
Elena: Ani nevíš, co jsem chtěla říct.
Damon: Tak nějak předpokládám, že když to začíná na "Musíme" bude to končit na "říct to Stefanovi".

Damon: Připoutaná? Vážně, Stefane? To je ta největší blbost, kterou jsi vypustil z pusy. A že jsi jich za svůj život řekl dost.

Caroline: A ty? Očividně v hotelu Salvatore nemají žehličku na vlasy.

4x9 "O Come, All Ye Faithful" Trailer

9. december 2012 at 21:30 | ♥Asnazu♥
Tenhle díl byl epic...Více méně byl o Salvatorových a roce 1942...samozřejmě i o poutu, se kterým je to tak nějak zamotané...Myslím si, že nakonec to bude Bonnie, kdo zbaví Elenu toho pouta, když jí Shane teď chcec dovést k Vyjádření, stejně by mě zajímalo, co má Shane zalubem - Vyjádření, Bonnie a 12 hybridů? Nebude to pěkné...Tyler řekl to, v co jsem doufala a jsem ráda, že to připomněl právě on - city nemají s poutem vůbec nic společného. navíc u upírů pouto vznikne, když dotyčný toho druhého velmi miluje ještě jako člověk. Myslím, že by ji Damon nemusel opouštět, nestačilo by prostě, kdyby jí řekl ať se chová podle své vůle a svých rozhodnutí? Že tak bude nejšťastnější, když bude žít podle své vůle? Tyler si posílil svou pozici Alfy a obávám se, že on bude tou postavou ze spoilerů (postava, která tam je od 1.série), ta postava, která zemře. Mrzelo by mě to, přece nemůžou zabít Tylera a s ním i tak slibně se vyvíjející trojúhelník. Párty Bonnie, Caroline a Eleny, byla boží, ale pak se to opět pokazilo, ale pak si to holky zase urovnaly, to jsem ráda. Caroline přece jen pochopila, že všechno ovlivnit nemůže, i když to myslí vcelku dobře (s oběma) a že holt jsou to jejich životy a že jestli ony cítí, že to, co dělají je správné, neměla by jim bránit i když si myslí, že není. Lexi, občas mi svými řečmi vadila, nepřišlo mi (když to vezmu vzhledem k tomu, že do roku 1942 se s Damonem neviděli asi 78 let), že by se v roce 1864 tolik nesnášeli. No a samozřejmě scény s Damonem a Elenou - ta v posteli a ta jak ji vyprovázel do školy, ty byly úplně úžasné. A pak i ta konečná byla moc pěkná...No a Charlotte - na konci jsem ji litovala, jak tam seděla jako hormádka neštěstí...No rozhodně jsem zvědavá na další díl...


4x4 'The Five' Screencaps

9. december 2012 at 16:41 | ♥Asnazu♥
Screeny ze čtvrtého dílu, prvního dílu s flashbacky...fotek je opravdu hodně, jsem se holt rozjela, no :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Screencaps/ 4.04 The Five

Poster for 4.08

9. december 2012 at 14:17 | ♥Asnazu♥ |  VD/Posters
Plakát k osmému dílu čtvrté série se Stefanem a Lexi a nápisem New Orleans, 1942...

imagebam.com

O Come, All Ye Faithful - Synopse

8. december 2012 at 16:30 | ♥Asnazu♥
ZIMNÍ ZEMĚ ZÁZRAKŮ V MYSTIC FALLS - Mezitímco párty ve stylu Zimní země zázraků zaplňuje ulice Mystic Falls, Stefan (Paul Wesley) a Caroline (Candice Accola) nesouhlasí s Tylerem (Michael Trevino) a jeho plány ohledně Klause (Joseph Morgan) a jeho hybridů. Když Caroline přijde s návrhem jak problém vyřešit, Hayley (hostující hězda Phoebe Tonkin) najde dramatický způsob, jak jí dá jasně najevo, že nejsou na stejné lodi. Později Klaus učiní objev, který vede k chaosu a násilí. Mezitím Elena (Nina Dobrev) a Damon (Ian Somerhalder) jedou do Gilbertovic domku u jezera, aby pomohli Jeremymu (Steven R.McQueen) bojovat s jeho vnitřními démony. V tom jim pomáhá i Bonnie (Katerina Graham) a profesor Shane (hostující hvězda David Aplay), který jim odhalí kus starodávné historie, která všechny ohromí.

Banners >> 4.07 My Brother's Keeper

7. december 2012 at 17:24 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Graphic
Včera jsem spatlala pět bannerů ze sedmé epizody, tak snad se budou líbit...


Julie about the sire bond

6. december 2012 at 18:23 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers
Julie Plec mluví o poutu mezi Elenou a Damonem...

Opravdu je Elena zamilovaná do Damona?
Tuto otázku si oba budou klást. Damon, který je na odmítnutí zvyklý, se na to bude ptát mnohem víc než Elena, která ohledně svých citů zaujme velmi pevné stanovisko. (Znamená to snad, že řekne: "Ano, miluju tě a stojím si zatím!"? Jestli jo, budu nejšťastnější pod sluncem. Vypadá s ním tak šťastně, oba vypadají.)

Kdy se Elena o poutu dozví?
V příští epizodě.

Existuje nějaká reálná naděje, že se z Eleny a Damona stane pár?
Záležitost s poutem je přinutí velmi hluboce zkoumat svoje pocity, které k sobě navzájem mají. Bodou se je snažit definovat a obhájit je. To je může učinit mnohem silnějšími, než kdykoli byli a nebo je to může i rozdělit.

Jak bude Stefan reagovat na skutečnost, že je Elena připoutaná k Damonovi?
Pro Stefana se šok změní na naději, protože mu to pomáhá objasnit to, proč se s Elenou tak odcizili. Ale uvidíme také jak bude Stefan nacházet svoji vnitřní sílu a znovu si určí svoje priority.

Co je tohle zase za bejkárnu? Julie mysli! Pouto nemá s city nic společného. Copak Tyler nebo kdokoli jiný z hybridů je zamilovaný do Klause? Nevšimla jsem si. Vždyť Klausovi hybridi ho úplně nenávidí, ale pouslouchají ho, protože musí. Vždyť on sama potvrdila, že s city to nemá nic společného a teď zase říká něco jiného, tak nevím, o co jako jde.


4x3 "The Rager" Screencaps

5. december 2012 at 19:02 | ♥Asnazu♥
Screeny ze třetího dílu...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Screencaps/ 4.03 The Rager

MF Magazine

5. december 2012 at 17:11 | ♥Asnazu♥ |  C/ Photoshoots

Jednofotkový shoot Candice...Sluší jí to tam...

imagebam.com

Gallery Link: Candice Accola/ Photoshoots/ 2011/ MF Magazine
FANS