March 2013

4x18 "American Gothic" Webclips

28. march 2013 at 13:21 | ♥Asnazu♥

4x18 "American Gothic" Stills

28. march 2013 at 12:29 | ♥Asnazu♥
Stills k osmnáctému dílu...jsem moc zvědavá na Klause a Caroline, strašně moc se těším na Katherine a vrací se Elijah :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Stills/ 4.18 American Gothic

American Gothic - Synopse

28. march 2013 at 12:07 | ♥Asnazu♥
HONBA ZA LÉKEM - Elena (Nina Dobrev) a Rebekah (Claire Holt) se vydávají po stopách Katherine (Nina Dobrev) a ocitají se v malém městečku v Pennsylvánii. Elena přožije nečekané setkání se starým známým - Elijahem (Daniel Gillies). Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Someharlder) jsou oba znepokojeni Eleniným stavem mysli a jsou rozhodnuti udělat to, co pro ni bude nejlepší, ale Elena dává jasně najevo, že bude těžké ji pomoci. Damon si už není jistý, jak reagovat, když mu Stefan představí svůj nečekaný plán do budoucnosti. Mezitím Klaus (Joseph Morgan) v Mystic Falls přijímá od Caroline (Candice Accola) zdráhavou pomoc a odhalí nové informace ohledně Silasovy moci.

4x17 "Because the Night" Hlášky

22. march 2013 at 20:12 | ♥Asnazu♥

muž: Ty jsi ten sériový vrah, že jo? Samův syn.
Damon: Syn Giuseppa, ale bylo to blízko.

Damon: Ne, táhl jsem tě do New Yorku, protože za tři dny jsi dokázala namíchnout každého v Mystic Falls.

Stefan: Co myslíš tím, že jsi ji vzal do New Yorku?
Damon: Tenhle tón je důvod, proč jsem ti dvacetkrát předtím nezvedl telefon.
Stefan: Kde je teď?
Damon: Venku. Možná si dává hot dog...ového prodavače.

Caroline: Neměl by si právě někde venku pronásledovat Tylera až na konec světa? Nebo jsou tu ještě nějaké naděje a sny, které chceš zničit?
Klaus. Uvidíme. Víš kde je malý Brutus?

4x18 "American Gothic" Trailer

22. march 2013 at 19:17 | ♥Asnazu♥

4x9 "O Come, All Ye Faithful" Screencaps

22. march 2013 at 19:03 | ♥Asnazu♥
Screeny z devátého dílu, tyhle jsem dělala vážně dlouho a taky jich je opravdu moc...tak si to užijte...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Screencaps/ 4.09 O Come, All Ye Faithful

Weinstein Company Academy Award

22. march 2013 at 18:59 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Appearances & Events

Nina, Ian, Paul a Kevin se zúčastnili Weinstein Company Academy Award, která se konala kolem 24.února ...Nina vypadá nádherně, moc se mi líbí ty její šaty, jsou naprosto úžasné a ten nový účes jí moc sluší....

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: VD Cast/ Appearances & Events/ 2013/ Weinstein Company Academy Award

Nina on Late Night with Conan O'Brien (12th March)

17. march 2013 at 15:21 | ♥Asnazu♥ |  N/ Interviews & Magazines
Nina se 12.březn už podruhé objevila v show Conana O'Briena...Mluví o tom jak je jí trapně, když je její mamka na natáčení nějakých milostných scén a pak jí ještě radí jak by je měla natáčet. Conan také zmiňuje obrovský plakát s hlavním trie, který je přímo před studiem. Nina taky mluví o tom, že jako Elena nebo Katherine už měla něco s každým klukem v TVD a o tom jak se v Thajsku fotila s tygry a jak si spletli bar se ZOO :D Nakone zmlátí čtyři chlapi plus Conana samotného na jednu hromadu :D Je tam vážně skvělá a vypadá úžasně :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Nina Dobrev/ Interviews/ 2013/ Late Night with Conan O'Brien

BTS >> 4.17 Because The Night

17. march 2013 at 14:30 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 4/ Behind the Scenes
Fotky z natáčení sedmnáctého dílu, který se bude odehrávat v New Yorku, Nině, Ianovi i Claire to tam moc sluší, hlavně Nina vypadá božsky...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Behind the scenes/ 4.17 Because the Night

Jeep Heroes Tailgate

17. march 2013 at 14:26 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Appearances & Events

Paul a Torrey se zúčastnili Jeep Heroes Tailgate...oběma to moc sluší...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: VD Cast/ Appearances & Events/ 2013/ Jeep Heroes Tailgate

4x17 "Because the Night" Trailer

15. march 2013 at 15:40 | ♥Asnazu♥

4x16 "Bring It On" Webclips

15. march 2013 at 15:31 | ♥Asnazu♥

Posters for 4.15

9. march 2013 at 18:58 | ♥Asnazu♥ |  VD/Posters
Dva plakáty k patnáctému dílu...Jeden s Bonnie, Elenou, Caroline a Mattem a nápisem Mluvíš jako blázen, Bonnie! Ty nezabiješ dvanáct lidí! A na tom druhém je přhled Eleniny rodiny a jejich smrtí...

imagebam.com imagebam.com

28.kapitola - Vánoce s překvapením

8. march 2013 at 20:52 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Tak je tu další kapitola, vím trvalo to dlouho, ale vůbec nemám čas, snad se bude líbit...


Byl začátek prosince, seděl jsem u stolu naproti Remusovi a Petrovi a dojídal svou snídani. Všiml jsem si, že na druhém konci stolu už začala McGonagallová sondovat s tím svým seznam, kdo zůstane na Vánoce ve škole. Měli bychom se domluvit.
"Tak, chlapi, co vymyslíme na letošní Vánoce. Musí to být něco extra, když jme tu poslední rok."
"Promiň, Siriusi," zvedl Remus hlavu od tlusté knihy, kterou četl na Studium mudlů, "ale já letos musím domů."
"Ale Remy, proč mi to děláš? Jsme se snad dohodli, ne?"
"Nemůžu nic dělat, babička je na tom špatně, dost možná jsou to její poslední Vánoce."
"Dobře, tobě je odpuštěno," přikývl jsem. "A co ty, Petře? Ty zůstaneš, že jo?" Petr zavrtěl hlavou. "Neříkej, že ty taky…"
"Nemůžu nechat mámu doma samotnou," pokrčil rameny. V tu chvíli zrovna přišli James s Lily.

4x16 "Bring It On" Trailer

8. march 2013 at 17:56 | ♥Asnazu♥

'The Originals' spin-off Vampire Diaries

7. march 2013 at 21:19 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers
CW podpořila návrh spin-offu Vampire Diaires, už je natočena první (pilotní) epizoda, takzvaný backdoor pilot a bude odvysílán 25.dubna v rámci Vampire Diaries. Pokud spin-off potvrdí bude vysílán jako samostatný seriál ve čtvrtek po Vampire Diaries. Spin-off je pojmenován The Originals, je tedy jasné o čem bude - o Původních.
Bude se odehrávat v New Orleans a bude se točit kolem Klause, který se vrací do místní francouzské čtvrti, kterou pomáhal vybudovat. Setká se tam se svým chráněncem Marcelem (Charles Michael Davis), zlým a ďábelským upírem, který celou oblast ovládá. Další hlavní postavou bude čarodějka Sophie, kterou si zahraje mexicko-americká herečka Daniella Pineda. Sophie je popisována jako sexy čarodějka s vlastní hlavou, jejíž magie byla utlumena, ale ještě zcela nevyhasla. Další čarodějku ztvární Danielle Campbell, jedná se o mladou a problémovou čarodějku Davin, která byla až příliš chráněná před světem. Neví jak svět funguje a to ji činí nebezpečnou, je jemná a něžná, ale má i své vlastní vnitřní problémy. Další postavou v tomto spin-offu bude Camille (Leah Pipes), vysokoškolská studentka psychologie, která studuje chování lidí, kteří nevědí, že kolem nich existuje nadpřirozený svět.
Ve spin-offu se kromě Klause objeví i jeho dva dosud živí sourozenci a to Rebekah (Claire Holt) a Elijah (Daniel Gillies).
Hlavní postavou bude také vlkodlačice Hayley (Phoebe Tonkin). Na potenciální spin-off budou dohlížet Julie Plec, Leslie Morgensteinem a Gina Girolamova.

Spoilers about 4.16 (Elena, Klaus and more)

6. march 2013 at 20:00 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers
Co nám můžete říct o návratu Deníků na televizní obrazovky?
Nová a možná ne až tak vylepšená Elena bude hodně divoká upírka. Nejen, že se bude vysmívat Salvatorovým svojí nahotou (zní to trochu jako Katherine, že?), ale hlavně se dostane do velkého boje se svojí nejlepší kamarádkou Caroline. A nemluvíme tu o slovní přestřelce, ale o souboji na ostří nože - o souboji fyzickém. Kdo myslíte, že vyhraje?

Řekněte nám něco o sexu, který brzy (4.16) bude mít Klaus?
"Nikdy jsem nikoho nepolíbil," řekl Joseph Morgan, představitel Klause, "vlastně jen Caroline, ale v Tylerově těle. Zdá se, že tentokrát budu mít štěstí. Bude to zajímavé. Za jeden a půl roku se mi ještě nepodařilo se vysvléct. A to jsou Deníky od CW! Myslím, že jsem zlomil všechny rekordy." Joseph také říká, že bychom si neměli nechat ujít 18.epizodu, protože je důležitá pro dvojici Klaroline a že po díle 4.16 očekává nenávistné maily od fanoušků. "Bude to mít krvavou tečku," říká Julie Plec," řeknu vám, že Joseph má tetování o kterém jsem nevěděla, že ho má, dokud jsme nenatočili tuto scénu."


4x17 "Because the Night" Stills

5. march 2013 at 22:01 | ♥Asnazu♥
Stills k sedmnáctému dílu, který se bude odehrávat v New Yorku a budou tam i flashbacky...Lexi to strašně sluší, Elena vypadá úžasně, miluju ten její nový účes, no a Damon v té bundě :D sluší mu to, ale na té druhé fotce vypadá jako bezdomovec :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Stills/ 4.17 Because the Night

Super Saturday Night Party

5. march 2013 at 21:56 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Appearances & Events

Fotky ze Super Saturday Night Party, která se konala na začátku února a které se zúčastnili Paul s Torrey, Ian s Ninou a Candice, všem to moc slušelo, hlavně Nině, ty šaty jsou úžasné...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: VD Cast/ Appearances & Events/ 2013/ Super Saturday Night Party

Bring It On - Synopse

3. march 2013 at 18:33 | ♥Asnazu♥
NOVÁ PŘIROZENOST - Elenin (Nina Dobrev) nový přístup všechny znepokojuje a tak se Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Somerhalder) shodnou na tom, že vrátit se k normální středoškolské rutině pro ni bude to nejlepší. Caroline (Candice Accola) je příjemně překvapena, když se Elena rozhodne vrátit se k týmu roztleskávaček, ale její nadšení se změní v šok, když se Elenino chování ukáže jako nebezpečné. Damon a Rebekah (Claire Holt) se nevzdávají hledání léku a pracují spolu do té doby, než jeho nechtěná rada zastihne Rebekah nepřipravenou. Klaus (Joseph Morgan) se snaží využít Hayley (hostující hvězda Phoebe Tonkin), aby získal důležitou informaci a během toho učiní fascinující objev. Mezitím znuděná Elena uspořádá divokou párty, která se změní v ošklivou potyčku.

FANS