April 2013

4x20 / 1x01 "The Originals" Webclips

26. april 2013 at 22:05 | ♥Asnazu♥

29. kapitola - To je můj přítel

23. april 2013 at 16:03 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Já vím, že to trvalo, ale já teď neměla čas se ani vyspat, takže snad chápete...Kapitola je trochu delší, ale doufám, že se vám bude líbit...


Vystoupali jsme po schodech na verandu a zastavili se před dubovými dveřmi s vánočním věncem. Najednou jsem pocítil nervozitu, větší než před zkouškami nebo před zveřejněním našeho vztahu, dokonce větší než kterou jsem cítil těsně před tím, než jsem Bells požádal o ruku. Tam uvnitř, za těmi dveřmi jsou lidé, kteří jsou pro ni důležití, a já chci, abychom si sedli. Podíval jsem se na ni.
--------------------------------------------------------------------
A je to tady, představování. Snad to všechno dopadne dobře. Skoro bych zapomněla…
"Nerada si ho sundávám, ale nemám na výběr," podívala jsem se na Siria a schovala si prstýnek do kapsy u kalhot. To by byl průšvih, kdybych si ho zapomněla sundat. Takhle nervózní jsem snad ještě nikdy nebyla. Zavřela jsem oči a zhluboka se nadechla.
"Nervózní?" zeptal se přiškrceným hlasem, "já taky."
"Všechno bude v pohodě, jen mě drž za ruku," stiskla jsem jeho dlaň a vzala za kliku. "Mami! Tati! Jsme doma!" zakřičela jsem a sundávala si kabát.
"Ahoj," ozvala se máma z kuchyně. Zula jsem si boty a táhla Siriuse za sebou. Stála u linky a vařila něco, co skvěle vonělo. Objala jsem ji.
"Mami, to je Sirius."
"Dobrý den," natáhl ruku, "Sirius Black." Zatajila jsem dech a čekala, co bude. Vypadalo to, že ji to ani nezarazilo. Proč mě to vlastně překvapuje? Máma je Francouzka, je jasné, že tohle jméno jí nic neříká.
"Ahoj," stiskla jeho ruku a s úsměvem si od něj převzala kytici gerber. "To si nemusel, ale děkuju."
"Kde je táta? A kdy přijede Mel?" zeptala jsem se.
"V garáži, řeší něco s autem," protočila oči. "A Melody přijede asi za půl hodiny."
"Tak my si hodíme věci nahoru a zajdeme za tátou."
--------------------------------------------------------------------

4x20 / 1x01 "The Originals" Trailer

23. april 2013 at 15:48 | ♥Asnazu♥

The Originals - Synopse

22. april 2013 at 16:42 | ♥Asnazu♥
KLAUS SE VRACÍ KE SVÉ MINULOSTI V NEW ORLEANS - Na základě záhadného tipu, že se v New Orleans proti němu chystá spiknutí, se Klaus (Joseph Morgan) vrací do města, které on a jeho rodina pomáhali vybudovat. Klausovy otázky ho zavedou k setkání s jeho bývalým chráněncem Marcelem (hostující hvězda Charles Michael Davis), charismatickým upírem, který má totální kontrolu nad lidskými i nadpřirozenými obyvateli New Orleans. Rozhodnutý pomoci svému bratru najít spásu, Elijah (Daniel Gillies) následuje Klause a brzy zjistí, že Hayley (hostující hvězda Phoebe Tonkin) je také ve francouzské čtvrti, kde hledá odpovědi odhledně historie své rodiny a že padla do rukou mocné čarodějky jménem Sophie (hostující hvězda Daniella Pineda). Mezitím v Mystic Falls Damon (Ian Somerhalder) a Stefan (Paul Wesley) pokračují ve svém plánu s Elenou (Nina Dobrev), zatímco Katherine (Nina Dobrev) odhalí Rebekah (Claire Holt) překvapující zranitelnost a požádá ji, aby doručila zprávu.

BTS >> 4.19 Pictures Of You

22. april 2013 at 16:29 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 4/ Behind the Scenes
Fotky z natáčení devatenáctého dílu s názvem Pictures Of You...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Behind the scenes/ 4.19 Pictures Of You

Elton John AIDS Foundation AAV Party

21. april 2013 at 11:51 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Appearances & Events

V únoru se konala Elton John AIDS Foundation na které se objevili Nina a Ian, Paul, Kevin, Julie, Matt a Katerina...Všichni vypadají skvěle, hlavně teda Nina, ale co to má proboha zase na sobě Katerina a ještě k tomu je blond? K ní to prostě vůbec nesedí...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: VD Cast/ Appearances & Events/ 2013/ Elton John AIDS Foundation

American Gothic Episode Rehash

21. april 2013 at 11:42 | ♥Asnazu♥

Posters for 4.19 & 4.20

17. april 2013 at 21:39 | ♥Asnazu♥ |  VD/Posters
Objevil se plakát k devatenácté epizodě s nápisem Maturitní večírek v Mystic Falls...Druhý plakát je ke dvacátému dílu a zároveň první plakát ke spin-offu The Original s nápisem V New Orleans je vzduch nasycen krví...

imagebam.com imagebam.com

4x19 "Pictures Of You" Webclips

14. april 2013 at 18:02 | ♥Asnazu♥

4x20 / 1x01 "The Originals" Stills

14. april 2013 at 17:29 | ♥Asnazu♥
První stills ke dvacátému dílu s názvem The Originals, který je zároveň back-door pilotem pro spin-off The Originals...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Stills/ 4.20 The Originals

Spoiler about Mystic Falls Graduation

10. april 2013 at 18:30 | ♥Asnazu♥ |  VD/ News & Spoilers

Co když maturujete a na vaše předání diplomů nikdo nepřijde? To je dilema maturantů v Mystic Falls - většina jejich příbuzných už je po smrti. Elena už nemá nikoho, zrovna tak Tyler, který nejspíš ani maturovat nebude. Mattovu mámu jsme neviděli od první série, Stefanovi by mohl přijít maximálně Damon a Rebekah Klaus s Elijahem. V předposlední epizodě nastane chvíle, kdy bude Elena vyplňovat svoje maturitní oznámení a napadne ji otázka: "Komu ho mám poslat?"

Větší otázkou ovšem je, kdo z našich maturantů - Elena, Stefan, Matt, Bonnie, Caroline, Tyler a Rebekah - se skutečně zúčastní této velké události, která bude v epizodě 16.května? Rohodně ne všichni naši vzpurní maturanti budou přítomni na předáváni diplomů. "Neříkám, že nebudou naživu," říká Julie Plec, "jen zkrátka nebudou mít na něco takového čas, protože maturita se odehrává přímo uprostřed nadpřirozeného rozhodujícího času."

BTS >> 4.18 American Gothic

9. april 2013 at 20:48 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Season 4/ Behind the Scenes
Fotky z natáčení 18. dílu...na fotkách je vidět Nina, Claire a Daniel...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Behind the scenes/ 4.18 American Gothic

Because the Night - Synopse

8. april 2013 at 20:23 | ♥Asnazu♥
FLASHBACK DO DAMONOVA ŽIVOTA V SEDMDESÁTÝCH LETECH V NEW YORKU (PŘEDSTAVÍ SE KAPELA DEAD SARA) - Když si Damon (Ian Somerhalder) uvědomí, že Elena (Nina Dobrev) potřebuje strávit nějaký čas mimo Mystic Falls, vezme ji do New Yorku, kde v sedmdesátých letech žil a flámoval. Když se Rebekah (Claire Holt) také objeví v New Yorku, je překvapena Eleniným tajným plánem. Flashbacky nás zavedou do Damonova požitkářského života v podzemním klubu a komlikovaného setkání s Lexi (hostující hvězda Arielle Kebbel). Mezitím se Caroline (Candice Accola) a Stefan (Paul Wesley) snaží přesvědčit Klause (Joseph Morgan), že bude v jeho nejlepším zájmu, pomoci jim vystopovat Silase. Bonnie (Katerina Graham) se snaží udržet v realitě a udělat správnou věc.

CW Promo: TV Now

5. april 2013 at 15:16 | ♥Asnazu♥ |  VD/ Trailers & Promos
Nové promo televize CW na všechny seriály, které vysílá, takže kromě Deníků je tam třeba i moje milované Supernatural...nové scény ale nečekejte, většina záběrů je z první poloviny čtvrté série...Pictures Of You- Synopse

3. april 2013 at 17:28 | ♥Asnazu♥
MATURITNÍ PLES V MYSTIC FALLS - Po rozhodnutí, které rozzuří Klause (Joseph Morgan), přijde Elijah (Daniel Gillies) s výzvou, která by Rebekah (Claire Holt) změnila život. Caroline (Candice Accola) zjistí, že její pečlivě přivpravené plány na dokonalý maturitní ples jsou narušovány Elenou (Nina Dobrev), takže se s pomocí obrátí na pobaveného Klause. Rozhodnuti dostat se blíže k Eleně se Damon (Ian Somerhalder) a Stefan (Paul Wesley) zúčastní plesu, ale navzdory jejich úsilí se večer vymkne kontrole. Když se Elena náhle začně ohánět takovým způsobem, jaký by nikdo nečekal, Matt (Zach Roerig) se pro pomoc obratí na Rebekah. Nakonec Bonnie (Katerina Graham) učiní strašlivý objev a Klaus obdrží zprávu, která by mohla všechno změnit.

4x19 "Pictures Of You" Stills

3. april 2013 at 17:14 | ♥Asnazu♥
Stills k devatenáctému dílu, který se bude vysílat až 18.dubna a bude v něm maturitní ples našich hrdinů...holky mají prostě úžasné šaty, ty Eleniny jsou nádherné a jen škoda, že ty šaty Rebekah nejsou moc vidět...
Edit [5.4.]:// objevily se další dvě fotky s Rebekah, má naprosto úžasné šaty, zamilovala jsem si je na první pohled, kdybych už neměla šaty na maturák z věnečku, chtěla bych podobné...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Stills/ 4.19 Pictures Of You

Because the Night Episode Rehash

1. april 2013 at 15:30 | ♥Asnazu♥

4x10 "After School Special" Screencaps

1. april 2013 at 15:25 | ♥Asnazu♥
Screeny z desátého dílu...opět je jich docela dost, tak si je užijte :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link: Season 4/ Screencaps/ 4.10 After School Special

Interview with Steven R.McQueen about fallen Jeremy

1. april 2013 at 15:22 | ♥Asnazu♥ |  Steven R. McQueen
Fanoušci stále truchlí nad ztrátou Elenina milovaného bratra, který mohl vídat mrtvé...stal se jedním z Pětky lovců...a pak zemřel. Podívejte se na to, co o poslední ztrátě v Mystic Falls řekl Steven R.McQueen.

Věděl jsi, že to přijde nebo to pro tebe byl šok?
Řekli mi, že budu mít touhu zabít hlavní postavu, svoji sestru Elenu, takže jsem si domyslel, že to způsobí nějaké problémy.
Myslíš, že se Jeremy vrátí? Někdy, nějak?
Doufám v to, možná ve flashbacku nebo nějak jinak. Ale spálili moje tělo, takže...Myslím, že je to dobrý způsob, jak se někoho zbavit. Prostě ho spálit. Něž se epizoda odvysílala, říkal jsem si: "Awww, chlape, to naštve." Ale když tu epizodu odvysílali, nejvíc cool na tom bylo, že mi všichni psali na twitter a dokonce jsem dostal i nabídku na práci.
Takže ti to nedošlo, dokud jsi neviděl celou epizodu?
Když jsem si četl scénář, říkal jsem si: "Ok, tak spálili moje tělo, no a co?" Přemýšlel jsem o nějakém kouzelném způsobu, jak se vrátit zpět, možná jako zombie nebo jako Frankenstein nebo něco takového.
Je něco, co by si rád viděl Jeremyho udělat? Nebo, co by jsi jako herec chtěl v jeho postavě zkusit?
První dvě série byl Jeremy tak trochu slaboch. V té poslední se trochu vzmužil a nechali ho bojovat s upíry. Bylo dost zábavné ho hrát. Rád bych viděl Jeremyho jezdit na motorce. Paulovi (Stefan) motorku dali, tak proč ne mně?
Tvoje postava v knihách nebyla, je čistě seriálová. Měl jsi tuhle myšlenku ohledně tvého osudu, vždycky v podvědomí?
Jestli jsem měl v podvědomí, že jsem čtyřletá holčička jménem Margaret? Ano, čytři roky jsem se s tím jménem ztotožňoval a někdy jsem měl pocit, že jsem děvče. (smích)
FANS