May 2014

35. kapitola - Ano dvojí

12. may 2014 at 17:49 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Tak je tu konečně další kapitola :) opět doplněno o obrazový materiál :D jinak mimochodem ten poslední obrázek je výsledek několika loňských hodin ruštiny :D snad se bude kapitola líbit...


Utábořily jsme se ve stodole jen pár kroků od zadního vchodu do statku. Nad hlavou nám svítila lampa a na provizorním stole několik petrolejek. Kolem stolu jsme seděly na dekách, já, Mel, Lily, Sofie, Zoey a Heléne. Heléne pro nás vždycky byla spíš kamarádka než teta, byla jen od devět let starší. S Mel jsme jí vlastně nikdy neřekli "teto", ani Raoul se titulu strýc nikdy nedočkal. Upřímně si myslím, že ho to ani netrápilo. Prohlížely jsme si různé fotky, vyprávěly historky a smály se. Pily jsme víno nebo vodku s džusem a z rádia se linuly tóny písniček. Páska zrovna přeskočila na It's my life od Bon Jovi.
"Tu písničku miluju," vyskočila jsem, zvedala Mel a začaly jsme tancovat.
----------------------------------------------------------------------------
"Bells, vstávej," zavrtěla jsem se. Slyšela jsem roztahování závěsů a na postel mi dopadly sluneční paprsky. Otevřela jsem oči a uviděla Melody v modrém županu.
"Dobré ráno," usmála se a hodila po mě můj župan, "vstávej. Dneska se vdáváš." Osprchovala jsem se a v županu sešla do velké kuchyně, kde už kolem stolu seděli máma s tetami, táta, strejdové, babičky a dědové a Potterovi. A taky rozespalá Lily, Melody, Sofie a Zoey. Nasnídali jsme se a znovu si prošli harmonogram posledních příprav. Když do mě máma s tetami začaly strkat, aby mě mohly učesat, obrátila jsem se ještě na tátu.
"Mohl by ses prosím tě zajít podívat na kluky? Jestli jsou naživu a vzhůru? Šla bych sama, ale nemám na to dostatek odvahy."
----------------------------------------------------------------------------
FANS