August 2015

46. kapitola - Konec nebo začátek? 2/2

29. august 2015 at 9:00 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba

Díval jsem se na postarší pár, který seděl na sedačce, zrovna jsem jim dovyprávěl celý příběh. Skutečný příběh o tom, co se před tolika lety stalo.
"Melody to věděla, Mikeu," otočila se starší paní ke svému muži, bělostné vlasy měla svázané do drdolu, držel křečovitě svého manžela za ruku a její modré oči se vpíjely do jeho šedých, "a my jí nevěřili."

46. kapitola - Konec nebo začátek? 1/2

27. august 2015 at 14:58 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Tak tohle je poslední kapitola (rozdělená na dvě části, protože jsem se nějak rozepsala :D) a ještě bude epilog...Bude mi to chybět, psala jsem to vážně dlouho, ale je čas to dokončit a nechat to jít a vrhnout se na něco dalšího :)

****
It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again
When I see you again
****
Do prsou mě zasáhl zelený paprsek světla, moc dobře vím, z čí hůlky vyšel. Tak je to tady, okamžik, který měl nastat před téměř patnácti lety. Zaslechl jsem výkřik, Harryho výkřik, Remus ho zastavil, aby se ke mě nevrhnul. Jak ironické, přesně tohle před lety udělal James. Zachytil jsem pohled v jejich tvářích. Harry ztratil už dalšího člověka, kterého mohl spojovat se svým otcem, rád bych tvrdil i člověka, kterého mohl nazývat otcem. A Remus? V očích jsem mu viděl to pochopení, zůstal z nás poslední, zůstal sám a bude se s tím muset vyrovnat. Ale oni to zvládnou, jsou silní, mají přátele a hlavně jeden druhého. Pak jsem ji uviděl. Stála tam, oblečená v tom, v čem zemřela, usmívala se.
FANS