November 2015

2. kapitola - Špatné vzpomínky

28. november 2015 at 16:21 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba

Teddy rázným krokem vyrazil přes nádvoří, ve chvíli kdy se na hradě rozezněl zvonek, který ukončoval první dnešní dvouhodinovku. Ze skleníku číslo 2 se vyřítila přibližně třicítka studentů, na první pohled je tipoval na prváky. Když probíhali kolem něj, všiml si rudozlatých a zeleno stříbrných kravat a vzápětí do něj narazily dva malé heliony. Z jedné strany ho kolem pasu držela dívka s dlouhými hnědými kudrnatými vlasy po matce, když k němu zvedla obličej, který byl posetý pihami, dívaly se na něj modré oči po otci. Na zádech měla batoh a na krku rudozlatou kravatu. Z druhé strany se mu do kožené bundy schovával chlapec s neposednými černými vlasy a zářivě zelenýma očima, přes rameno měl tašku a na levé straně hrudi zmijozelského hada.

1. kapitola - Překvapení

18. november 2015 at 20:41 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba

Uprostřed stolu seděly tři studentky šestého ročníku. Zády k havraspárskému stolu seděla dívka v černé sukni, bílé košili a hábitu. Kolem krku měla uvázanou rudo-zlatou kravatu a na levé straně hábitu se skvěl odznak se zlatým lvem v tmavorudém poli. Byla vysoká, stejně jako její otec, a jako znamení, které odkazovalo na jeho rodinu, měla nos posetý pihami. Dlouhé, husté a mírně zvlněné blond vlasy, momentálně svázané do drdolu, zdědila po matce, stejně jako štíhlou postavu a vlídný pohled v očích schovaných za hustými řasami. Ty jediné nebyly dědictvím, ale hříčkou genetiky. Její otec má oči čokoládově hnědé, matka zase blankytně modré, ona se narodila s očima zelenýma jako první jarní tráva.

River in Reverse

18. november 2015 at 20:39 | ♥Asnazu♥ |  Moje tvorba
Jak jsem před nějakou dobou slibovala nová povídka...Už mám čtyři kapitoly, takže začnu přidávat...

Název: River in Reverse
Kategorie: M/F, F/F, M/M (M = muž; F = žena)
Postavy: Victoire Weasely, Teddy Lupin, Remus Lupin, Sirius Black, James Potter, Lily Evans, Peter Pettigrew, Marlene McKinnon, Dorcas Meadowes, Mary McDonald, Fred Weasley II, James Sirius Potter, Albus Severus Potter, Rose Weasley, Roxanna Weasley, Dominique Weasley, Molly Weasley II, Lucy Weasley, Albus Brumbál, Minerva McGonagall, Daphne Peterson (autorská postava), Lindsay Chanders (autorská postava), další autorské postavy
Vztahy: Victoire/Teddy, James/Lily, Sirius/Marlene, Sirius/další, vztahy mezi autorskými postavami
Ostatní: HP nová generace, éra Pobertů, panické záchvaty, cestování časem

Teddy se na žádost profesorky McGonagallové objeví v Bradavicích, Vicky je nadšená...že jsou si po tak dlouhé době zase blízko. Jednou jdou Teddy a Vicky na rande a vstoupí do neznámých dveří. Pak už si Vicky pamatuje jen to, že se setkává s klukem, který se podobá jejímu příteli, ale jmenuje se Remus.

FANS